Увага, учасники! Важлива інформація!

Увага! Учасники конкурсу!
У нас для вас є кілька порад та побажань.
👉Подавайте свої роботи вже зараз, не тягніть до останнього. Дедлайн – це встановлена межа для подачі конкурсних робіт. Не завжди добре тягти, відкладаючи на останні години подачу конкурсної роботи з надією дописати та доредагувати! Крім того, чим ближче та “дата ікс”, тим більше конкурсних робіт. А питання, що інколи виникають потребують часу на вирішення.
👉Реєстрація в конкурсі відбувається онлайн за посиланням: https://perodaktyl.com.ua/registration/
Саме там, а не поданням роботи на електронну адресу. Після того, як адміністратор перевірить подані вами анкетні дані, відбувається авторизація. Тільки після того ваше прізвище та ім”я з”являється на сайті ПероДактиля в розділі “Учасникии”.
👉Адміністратор не може внести за вас конкурсну роботу. Не вказуйте в ній також свою контактну інформація, не підписуйте роботу – все це відбувається автоматично!
👉 До однієї конкурсної роботи можна подати лише одну ілюстрацію. Нагадуємо, що це літературний конкурс. В критерії оцінки за конкурсну роботу не входить “оформлення та ілюстрація роботи”.
👉 Якщо ваша конкурсна робота не з’явилась на сайті – не треба її вносити повторно.А потім повторно, а потім повторно. Адміністратор її перевіряє, і подає на розгляд журі. Всі питання, що можуть виникнути в адміністратора, щодо конкурсної роботи та учасника відбуваються в електронному листуванні через електронну адресу perodakt@gmail.com
👉 Перевіряйте анкетні дані!!! Вказуйте вірні електронні адреси, номери телефонів – це важливо. Оскільки саме через електронну пошту адміністратор може повідомляти важливу інформацію, майбутні події, перемогу тощо. Саме на вказану електронну адресу будуть надіслані дипломи учасникам, фіналістам та переможцям, що не зможуть бути присутні на церемонії нагородження переможців конкурсу.

Попередній запис
Конкурс “Добрі історії”
Наступний запис
Підведено підсумки конкурсу “Добрих історій”
Меню