Пригоди курочки Бетті

Категорія: Проза
Вікова група: 8-10 років

Бетті була зовсім звичайною курочкою . Ну майже звичайною .Річ у тім , що Бетті мала хохлик як у півника .Тому тривалий час всі вважали, що вона чоловічої статі . А загалом, звичайна собі курочка. Бетті мала невеличкі червонясто-брунатні лапки , якими вона дуже полюбляла викопувати черв’яків із землі . А ще , вона мала невеличке , біленьке тільце із щільно притиснутими до нього крильцями і маленьким пухкеньким хвостиком , який Бетті обтрушувала щоразу після копирсання в землі . Також на фермі жили:старий кінь Ворон , корова Мурка й порося Роха . З ними Бетті проводила весь вільний час . Вільним часом у неї був  день, окрім тієї пори , коли треба було сидіти у курнику і нести яйця . Тоді господарі забороняли Бетті навіть вставати з гніздечка.

***

Якось Бетті і її вірний друг порося Роха бавилися біля колодязя. Рох виліз на облавок, щоб подивитися на своє відображення в воді . Але раптом … Ковзь!!!- ратиці Роха зісковзнули з облавка і він повис на ньому , зачепившись однією кінцівкою.

«О ні !»— закудкудакала Бетті і кинулася до коня Ворона.

Той жував сіно . Але тут, на його подив, до стайні забігла Бетті і почала шалено кудкудакати.

“Вороне! Рох підсковзнувся і висить на облавку колодязя! Швидше допоможи мені його витягнути.”

А тим часом , у колодязі, Рох  вже майже втратив сили і почав падати у вузьку, темну прірву. Але тут з’явилася Бетті, верхи на Вороні.

« Тримайся , Роше ! Ми доможемо!» Ворон витягнув Роха, а на останок сказав : « Чим частіше ти залазитимеш на облавок колодязя , тим більша імовірність , що ти у нього впадеш .»

Меню