УЧАСНИКИ

Олександра Красільнікова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу школи імені Щепкіна. Маю багато друзів, займаюся танцями та малюванням. Люблю фантазувати, люблю школу. Говорять, що фантазія в мене аж занадто розвинута.

Ольга Кузьменко


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква (Гюргів)

Вероніка Сівцова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Навчаюсь в 4 класі. Люблю математику, дуже легко вона мені дається, займаюся танцями. Не люблю їсти. Дуже хочу, щоб все було добре у всіх! Пишу свої твори, щоб діти їх читали.

Анастасія Шевлякова


2009 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу! У мене не дуже багато спражніх друзів, але вони в мене найкращі! Мені подобається малювання,  мрію допомогти онкохворим дітям, бо їх так багато. А ще мрію про особистий комп'ютер.

Валентин Мовчан


2003 р. н.
Донецька область, Маріуполь
Поет. Полюбляю спілкування на важливі теми та дискусії. Писати вірші про соціальні проблеми ван лав❤️

Богдана Титарьова


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква
Я - маленька фантазерка. Кожного ранку, коли мене ведуть до школи, я вигадую і розказую різноманітні казки. Я дуже люблю читати книжки, особливо про Джуді Муді. 

Анастасія Цигилик


2008 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Привіт всім! Мене звати Настуся, фамілія моя – Цигилик. Навчаюсь у 2-А класі Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка у м.Тернопіль. Писати оповідання та фантастичні історії – це моє хобі. Пишу про все, що мене оточує, про моїх рідних, друзів, фантазую про майбутнє. Мої твори можна побачити у багатьох виданнях, наприклад у журналі «Колобок». Мрію стати нейрохірургом і винайти ліки від всіх – всіх хвороб. Дуже люблю тварин, знаю всі породи котів та собак. Зараз маю мрію стати відомою письменницею дитячих фантастичних творів.       Гарного Вам дня! Все у нас буде чудово!

Микита Марков


2002 р. н.
Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг
Життєрадісний та мрійливий хлопчина, що інколи у власній фантазій створює сюжети та героїв твору. "Погляд у вікно... І гарячий промінь тягнеться до мене, наповнюючи теплом, поєднання кольорів цього загадкового світу вивільняє нову палітру відчуттів, спів птаха окриляє, музика наповнює гармонією, – все це відкриває перед моїми сяючими очима світ нових можливостей, що реалізується чорними рядочками на білому полотні і грає казковими, живими образами."

Анастасія Мороз


2009 р. н.
Черкаська область, Черкаси

Дар'я Зоська


2010 р. н.
Полтавська область, Полтава

Ivan Lytovskyj


2008 р. н.
Дніпропетровська область, Вільногірськ
Мене звуть Іван Литовський, навчаюсь у 5-Б класі Вільногірської школи № 3. Дуже люблю брати участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. Дуже полюбляю бути ведучим шкільних заходів, захоплююся написанням віршів, сценаріїв до свят та з радістю утілюю свої ідеї в життя. Уся моя родина має спільне хобі - собаки! У мене їх, не повірите, СЕМЕРО! Про своїх братів менших можу розповідати годинами, адже знаю про них геть усе. Саме про життя собак минулоріч писав наукову роботу на шкільному НТУ, де переміг і представляв своє місто на всеукраїнському рівні в м. Києві. У конкурсі "ПероДактиль" беру участь вперше, тож мрію про перемогу)) Усім іншим учасникам бажаю удачі та натхнення!

Анна Калашник


2008 р. н.
Полтавська область, Горішні Плавні
Доброго дня. Мене звати Анна. Я навчаюся у 6 класі. Найулюбленішим предметом для мене є українська література, адже саме там я можу висловлювати свої думки не привязуючись до конкретних подій, дати можливість своїй фантазії працювати за мене. Слухаючи літні пригоди своїх знайомих та друзів, я інколи записую їх, а через час перечитую, смакуючи дивні сплетіння подій та випадків. А ще я відвідую Художню школу і часто темою малюнку обираю ілюстрації до записаних пригод. Тож за певний час у мене назбиралися ілюстровані пригоди (байки), які і надаю на ваш розсуд. Сподіваюся, вам сподобається.

Олена Буторович


2006 р. н.
Німеччина Інше, Weiden in der Oberpfalz
Я - Оленка, мені 13. П'ять років жила в Китаї, тепер живу в Німеччині, люблю читати, пити каву, спілкуватися з цікавими людьми, зависати в інстаграмі з друзями-пластунами і розповідати історії, ну, і записувати їх, звісно.

Катерина Гедз


2006 р. н.
Китай Інше, Шанхай
Народилася в місті Києві. Зараз з батьками і братом живу в Китаї, де навчаюся в міжнародній школі англійською мовою, але багато читаю і пишу українською. В конкурсі участь беру вперше, цікаво спробувати свої ‎свої сили.

Сергій Кошелев


2007 р. н.
Запорізька область, м.Енергодар
Мене звуть Сергій. Я навчаюся у 7-А класі ЕНВК №1. Улюблений предмет - історія. Мрію стати вчителем. Мої домашні улюбленці - хвилясті папужки.  Навчаюся у 3 класі художьої школи. У конкурсі беру участь вперше.

Дар'я Тринчук


2010 р. н.
Львівська область, Київ
Я, Тринчук Дар'я. Навчаюся у 4 класі гімназії-інтернат №13 м.Києва. Я обожнюю малювати та найбільше мені подобається складати вірші

Жаровська Юлія


2008 р. н.
Тернопільська область, Ternopil
Мене звати Юля Жаровська. Я учениця Тернопільської Української гімназії ім.івана Франка, навчаюся у 6 класі. Дуже люблю своїх однокласників та Олександру Миколаївну, мого класного керівника. Мама та моя вчителька - це мої основні критики та водночас люди, які найбільше мене підтримують у моїй творчості та за мене вболівають на різноманітних конкурсах. Я весела, креативна дівчина.Люблю грати у футбол та писати фантастичні оповідання, казки, новели.Участь беру не вперше.Дуже подобається ваш конкурс.

Дарина Грязнова


2009 р. н.
Київська область, Біла Церква
Мене звати Дарина. Мені 10 років і я навчаюсь у 5-му класі. Живу я у місті Біла Церква, яке розташовано в Київській області на мальовничих берегах річки Рось. Я пишу вірші. Свій перший вірш я написала в 7 років. Його назва звучить як перше слово моє та більшості малюків "Мама, мама, мама...".

Марія Щербина


2006 р. н.
Київська область, с. Гореничі
Я – Маруся Щербина, мені 13 років, живу в селі, неподалік від Києва, вчуся у 8 класі. Дуже-дуже люблю  танцювати ! З радістю займаюся хореографією. А ще люблю малювати і читати. Залюбки беру участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах (часто доволі успішно J), адже це так цікаво, спробувати свої сили, перевірити, скільки саме всього цікавого ти знаєш, а ще більше не знаєш! Я вже надсилала свої твори і на літературні конкурси)

Юліана Нірода


2008 р. н.
Львівська область, місто Борислав
Мене звати Юліана, мені 11 років і я дуже люблю поезію. Пишу вірші вже три роки, але участь у цьому конкурсі беру вперше. У травні 2019 року вийшла у світ моя перша збірка поезій "Світанок". На цьому я не зупиняюсь і продовжую писати. Особливістю моєї творчості є те, що я пишу не лише традиційні класичні вірші, але пробую себе у таких жанрах вірша, як лімерик і сенкан. Тонкощів написання цих жанрів я навчилась у школі на уроках української та зарубіжної літератури. Нещодавно я стала рекордсменкою України та отримала диплом Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Наймолодша авторка виданої друком збірки поезій в різних жанрах». Мої досягнення дають мені змогу усвідомлювати ціну докладених зусиль та праці над собою і заохочують рухатись далі, підкорювати нові вершини. Всім учасникам бажаю творчих звершень та натхнення!

Єлизавета Мельничук


2008 р. н.
Київська область, Київ

Анатолій Забелло


08.10.2009 р. н.
Волинська область, Луцьк
Навчаюся у 5 класі Луцької лінгвістичної гімназії 18. У вільний час займаюся плаванням і тенісом, захоплююся комп'ютерними іграми.  Активно вивчаю іноземні мови (англійська, німецька, російська). Маю дипломи за участь в олімпіадах та конкурсах.

Марія Синявіна


2010 р. н.
Україна Харківська область, ФЕСЬКИ
Привіт! Я - Марія. Навчаюся в 4 класі КЗ "Феськівський ліцей". Полюбляю плести з бісеру, малювати, гуляти з друзями та вигадувати різні історії. Мрію здійснити кругосвітню подорож.

Анна Каблуча


2004 р. н.
Миколаївська область, Єланецький район село Нововасилівка

Анастасія Штефура


2007 р. н.
Чернівецька область, Плоска

Анна Павлик


2010 р. н.
Харківська область, с-ще Малі Феськи
Я - Анна. Мені 9 років. Дуже люблю малювати, допомагати тваринам. В майбутньому я хочу стати ветеринаром або юристом. Ціную в людях чесність та душевність.

Артур Ломакін


2005 р. н.
Київська область, Київ
Я, Артур Ломакін. Навчаюсь в ліцеї "Наукова зміна", м. Київ. Люблю читати книжки, знімати і монтувати відео. Також займаюсь програмуванням. HTML, PHP, Java script, Pyton, CMS, CSS, Adobe Premier, Adobe AfterEffects - це все про мене.

Євгенія Ломакіна


2007 р. н.
Київська область, Київ
Я, Євгенія Ломакіна. Учениця ліцею "Наукова зміна", м. Київ. Займаюсь гімнастикою, люблю малювати. Роблю інтерв'ю і різні репортажі в рідному ліцеї.  https://www.youtube.com/watch?v=51SBY2XSSxY&list=PLjwX92383PHgsUS7Y6c5ORRsMK57s6vIp&index=2&t=5s Мрію зніматись у кіно.

Катерина Пашкевич


2003 р. н.
Львівська область, м. Львів
Я пишу історії, пісні, часом вірші - усе, що тільки можу написати або створити. Для мене творчість - це найкращий спосіб взаємодіяти зі світом, це наче спроба пронести світло в усю темряву навколо мене й допомогти людям краще відчути життя й легше крізь нього йти, звільнити їх від обмежень, в яких вони бачать себе й усе навколишнє. Я ідеаліст, і бачу все таким, яким воно мало би бути, не таким, яким воно є насправді.

Богдана Єрмак


2010 р. н.
Сумська область, Суми
Мене звати Богдана Єрмак. Мені 9 років. Я мешкаю в місті Суми, навчаюсь в 4-А класі у Сумській СШ №30 "Унікум".

Марія Старолад


2011 р. н.
Київська область, Київ
Я - Марія Старолад. Мені 8 років. Навчаюся у 3-му класі. Дуже люблю малювати та писати різні історії.

Ульяна Синельникова


11.12.2009 р. н.
Київська область, Біла Церква
Навчаюся у 4 класі, люблю читати, цікавлюся динозаврами, займаюся спортом

Afonina Anastasiia


2007 р. н.
Київська область, Київ

Вікторія Пахомова


30.04. 2005 р. н.
Дніпропетровська область, м. Кивий Ріг
Мене звуть Пахомова Вікторія Анатоліївна, мені 14 років, я дуже люблю фантазувати та писати вірші. тематика їх різнобічна: природа, кохання, філософія, війна (Друга світова та сучасна, на сході України), трагедія на ЧАЕС... Навчаюся у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 99, де я президент шкільного парламенту і часто беру участь у різноманітних лідерських програмах. У мене активна життєва позиція, я мрію про мир для України і щастя для всіх на планеті Земля! Автобіографічні дані: дата народження: 30.04.2005 р. Адреса: 50102 вул. Каткова 71/143 м. Кривий Ріг, Дніпроперовська область м.т.+30969034748

Дар'я Пилипенко


04.01.2007 р. н.
Полтавська область, Карлівка, Полтавская область, Украина
Моє ім'я Пилипенко Дар'я.  Проживаю в чарівному містечку Карлівка, що на Полтавщині. Мені тринадцять років, я навчаюся в гімназії,  обожнюю точні науки та це не заважає мені бути  романтичною і чуттєвою. Люблю писати вірші і зачитувати їх на різноманітних заходах. Мрію відвідати вашу школу юних обдарувань, адже допомга справжніх майстрів - це значний крок до успіху. В майбутньому хочу стати відомою акторкою, письменницею  та  конструювати літаки.

Діана Гардадіна


02.03.2010 р. н.
Дніпропетровська область, Дніпро
Я Гардадіна Діана. Я народилась і живу у місті Дніпро. Мені  9 років.  Навчаюсь у 4 класі гімназії № 2 м. Дніпра. Вчуся відмінно. Дуже люблю читати і слухати, як читають інші. У мене багато улюблених книжок. Іноді я також пишу вірші, оповідання, казки. Я граю на флейті, фортопіано, займаюсь бальними танцями, малюю.

Анна Мироненко


2007 р. н.
Дніпропетровська область, Дніпро
Мене звуть Мироненко Анна. Я народилася у м. Києві, але моє рідне місто - Дніпро. Пишу короткі оповідання з 2014 року. Є автором трьох книжок: "Рожева квіточка" (збірка оповідань), "Біла хризантема, червоний мак і рожева квіточка" (збірка оповідань) та "Мистецтво плутанки" (візуальне оповідання). Неодноразово була учасницею різноманітних творчих конкурсів та олімпіад для обдарованих дітей та підлітків (наприклад, конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика, олімпіади з образотворчого мистецтва, виставки-конкурси). У дитячо-юнацькому кіноцентрі "Веснянка" (м. Дніпро) відвідую гурток традиційної анімації і є співавтором анімаційних фільмів (наприклад, "Повний місяць", "Шість вдячних статуй") та відеокліпу (гурт "Вертеп", відеоряд для кліпу на "Пісню про корову"), які перемагали на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Чотири роки відвідую вокальну студію і є учасницею міжнародного творчого проекту.  

Анастасія Нестерук


2006 р. н.
Рівненська область, м.Рівне
Учениця 7 класу ЗОШ №25 м.Рівне. Учасниця народного літературного об'єднання "Поетарх" Рівненського Палацу дітей та молоді.

Карина Бережна


2006 р. н.
Донецька область, Дмитрівка
Я навчаюсь у 8 класі. Люблю малювати та співати.

Вікторія Бортник


05.09.2006 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Мене звуть Вікторія Бортник. Мені 13 років, і я навчаюсь у 8 класі. Моєю мрією є досконале вивчення англійської мови. Також, я люблю читати і малювати, для власного задоволення. Раніше, у вільний час, я записувала маленькі твори у нотатках телефону. Сюжет був цікавим, проте я ніколи не завершувала їх до кінця. Приблизно у серпні 2019 року мені приснився дивний сон. Я стояла посеред коридору власної школи, і побачила дівчинку, яка була моєю копією. На цьому моменті сон різко обірвався, і я прокинулась. Саме це спіткнуло мене до написання даного твору, і навіть не знаю, як мені вистачило терпіння дописати його до кінця.

Катерина Сергєєва


2011 р. н.
Вінницька область, Вінниця
  Мене звати Катерина.Мені 8 років і я вчуся у другому класі .Усе своє життя багато читаю і завжди мріяла писати книжки

Олександр Власов


09.02.2011 р. н.
Донецька область, Волноваський район,село Діанівка

Анастасія Юрченко


2010 р. н.
Харківська область, Харків
Привіт! Я Анастасія, мені 10 років. Навчаюся 4 класі Харківської гімназії №6"Маріїнська гімназія". Люблю математику та іноземні мови, вивчаю англійську, китайську та японську. Займаюся карате та великим тенісом. У вільний час малюю та пишу вірші.

Матвій Варков


2010 р. н.
Київська область, Київ
Я навчаюся у гімназії #167. Дуже хочу отримати перемогу і забрати приз.

Вікторія Пилипчук


2004 р. н.
Дніпропетровська область, с. Військове
Я, Вікторія Пилипчук, навчаюся у 10 класі. Пишу вірші, оповідання, повісті, малюю, багато читаю. Член літературної студії "Віконечко"

Владислав Злобін


2005 р. н.
Хмельницька область, Славута
Комунікабельний, ввічливий, скромний

Поліна Тендітна


2006 р. н.
Донецька область, місто Лиман
Навчаюся у 8 класі. Люблю читати, писати та подорожувати. Закохана у ПероДактиль!

Катерина Сербінова


2004 р. н.
Київська область, Київ
Мене звати Катя Сербінова, мені 15, я народилася і виросла у Києві. Люблю книжки, малюю, першу розповідь написала минулого року спеціально для участі у Перодактилі, на що мене надихнула моя вчителька. Хочу своїми маленькими казковими розповідями зрушувати дещо усередині людини, яка читає. Як казав один чудовий автор, "коли-небудь ми станемо достатньо дорослими, щоб знову читати казки".

Марія Черниш


2010 р. н.
Київська область, Київ

Аріка Джебраілова


2003 р. н.
Донецька область, Краматорськ
Майбутня журналістка. Не зважаючи на свій позитивний світогляд, вважаю за необхідне висвітлювати у будь-яких сферах мистецтва примхи реалій сучасності з усіма їх недоліками, смутком, протиріччям. Хочу бути голосом молоді, що відгукнеться в душі кожного представника людства.  Бажаю всім учасникам успіху.

Юлія Шепіль


2005 р. н.
Сумська область, Суми

Дар'я Шовкун


2005 р. н.
Сумська область, Суми

Олександра Баклажкова


16.05.2008 р. н.
Запорізька область, Бердянськ
мені подобається писати фантастичні історії, малювати, танцювати та займатись театральним мистецтвом

Влада Оваденко


2007 р. н.
Київська область, Боярка
Мене звати Влада, 13 років. Живу в Боярці й хожу до школи, як і більшість дітей. Малюю, танцюю, пишу вірші, вчуся. Не люблю грати в шахи - це нудно, зате обожнюю читати - зазвичай фентезі, але можу й щось інше.

Маргарита Хоменко


2009 р. н.
Київська область, м. Бровари
Мене звати Маргарита. Я із міста Бровари, що недалеко від Києва. Я люблю фантазувати, співати та грати в ляльки. Бажаю всім успіху!

Гордій Сердюк


2009 р. н.
Київська область, м.Бровари
Я - великий книголюб. Багато читаю і хочу щоб мої однолітки теж захопилися читанням. Тому написав цікавий твір, який сподіваюся згодом переросте в книгу. І от з вірою у свій успіх приймаю участь у вашому конкурсі.

Дарія Грицай


2010 р. н.
Волинська область, м.Рожище

Анастасія Зінзюк


2008 р. н.
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський
Я навчаюся у 6 класі СЗОШ номер 5, місто Кам'янець-Подільський, Хмельницької області. Люблю мріяти і втілювати їх у життя. Мої хоббі танці, вишивка бісером. У конкурсі "ПероДактиль" приймаю участь вперше, сподіваюсь на перемогу. Надалі буду займатися улюбленою справою.

Тетяна Токарська


2011 р. н.
Львівська область, Львів

Тая Довгополик


2003 р. н.
Запорізька область, Більмацький район село Білоцерківка
Маю власну філософію у 16 років і ділюся нею у своїх творах.

Вероніка Шарагіна


2009 р. н.
Київська область, Щасливе
Шарагіна Вероніка Миколаївна с.Щасливе, Бориспільський райнон, Київська область

Єва Лесковець


2010 р. н.
Київська область, Бориспіль
Мені дев'ять років, я навчаюся у четвертому класі. Я дуже люблю писати. В мене є велика мрія стати письменницею.

Євген Марчик


2011 р. н.
Черкаська область, Корсунь-Шевченківський
Я — Женя Марчик. Мені 8 років. Навчаюсь у 2-Б кл. Корсунь-Шевченківської ЗОШ 1, за програмою «Інтелект України». Люблю книги і подорожі.

Дар'я Гречанюк


03.04.2006 р. н.
Запорізька область, м. Бердянськ
Дар'я. 13 років. Люблю читати, малювати. Захоплююся музикою, тому ходжу до музичної школи аби навчитися грати на фортепіано. Займаюся вокалом, хореографією. Беру участь у різноманітних фестивалях-конкурсах.

Антоніна Шевчук


2009 р. н.
Тернопільська область, місто Заліщики
Навчаюся в 1(5) класі Заліщицької державної гімназії, люблю малювати, читати цікаві книги, розповідати історії, спілкуватися з друзями.

Вероніка Попович


2003 р. н.
Полтавська область, Село Бодаква
Народилася я 12.07.2003 році в мальовничому селі на Полтавщині, де Сула гадюкою в'ється між розлогих берегів, де вранішні тумани, наче молоко, огортають луки і ліси. Серед цієї неповторної краси, яка надихала на творчість багатьох митців, я пізнавала світ, вчилася любити природу. Саме тут промайнуло моє дитинство. Зараз я навчаюся в 11 класі Бодаквянського НВК Лохвицького району. Думаю, що моє життя нічим не відрізняється від життя ровесників. Люблю слухати музику, займатися живописом, а ще іноді - бісероплетінням, читати книги. Маю багато друзів і дуже люблю тварин.Переконана, що саме вони роблять нас добрішими. У майбутньому мрію стати дизайнером. А ще дуже хочу здобути перемогу у цьому конкурсі.

Ольга Матковська


2006 р. н.
Івано-Франківська область, Отинія
http://Ліцеїстка. Позитивна та романтична натура. Займаюся танцями. Обожнюю поезію. Люблю мсвою країну. Вивчаю китайську мову і мрію відвідати цю країну.

Валерій Рудь


2009 р. н.
Запорізька область, Запоріжжя
Мене зовуть Валерій Рудь. Я одинадцяти-річний хлопчик, який не схожий на більшість хлопчиків з мого оточення. Я люблю читати, писати у інтернеті мої публікації, та полюбляю запам'ятовувати усе що бачу. Але зараз не про це. Я прийшов сюди для того, щоб отримати оцінку моїх можливостей фантазіі та опису. Із літературних жанрів я більше усього полюбляю фантастику, наукову фантастику, та не проти комедійного жанру. Моя наулюбленіша серія книг, це Коти-Вояки. В ній аж чотирнадцять томів, два з яких додаткові, а інші дванадцять сюжетні. Їх пише авторка Ерін Гантер, тобто не АВТОРКА, а АВТОРИ, які описують себе як одну людину. Тема моєї історіі: наукова фантастика.

Владислава Заяц


18.03.2010 р. н.
Сумська область, м.Суми
Я Владисла Заяц. Навчаюся в 4-г класі Сумської спеціалізованої школи №30 "Унікум", два роки відвідую гурток "Юні журналісти", люблю читати, фотографувати природу, відвідую дизайн-студію "ART'elь moda" , де вчимося дефелювати у різноманітних костюмах, створювати та майструвати одяг, люблю бувати на природі, гратися з маленьким братиком Дем'янчиком та ловити в кадрі цікаві моменти його життя. Мрію стати відомим журналістом і висвітлювати надзвичайні події, що відбуваються у світі.

Іван Завгородній


2010 р. н.
Херсонська область, Херсон
Я народився на Рівненщині, але моя родина мешкає у Херсоні вже 9 років. Багато чим захоплююсь, останнім часом – художнім випилюванням, шахами. Активний у житті школи та міста.  По неділях вже третій рік поспіль ходжу до обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, де займаюсь літературною творчістю у студії "Контур". Перші мої твори надруковані у колективній збірці  "Від травинки до хмаринки", а потім - у альманахах "Море талантів" (Одеса) і "Хапай мушлю" (Херсон). У цьому році мені пощастило стати одним з кращих авторів Міжнародного талант-шоу "Christmas Dream" (Різдвяна мрія). У конкурсі "ПероДактиль" беру участь вперше.

Діана Придатко


2008 р. н.
Сумська область, Краснопілля
2008 р.н. Сумської обл.,   Краснопілля Мене звати Діана Придатко. Мені 12 років. Навчаюся в 6 класі Краснопільської гімназії. Люблю читати, грати на фортепіано та танцювати. Першу книгу написала 2 роки тому, а перший свій вірш - 4 роки назад.

Олександр Ковалевський


2009 р. н.
Полтавська область, Полтава
Я народився 02.06.2009 р. у м. Полтава. Я дуже люблю спорт – щодня роблю ранкову зарядку, у вільний час освоюю елементи Workout, катаюся на роликах, ковзанах, скейті, сноуборді, з 5 років займаюся тхеквондо. Дуже люблю відпочинок на природі. Захоплююся історією України, особливо козацтвом. Улюбленими історичними персонажами є Іван Підкова та Іван Сірко, кожному з яких я присвятив вірші. Пам’ятною подією була подорож на Січ, на острів Хортиця. Також цікавлюся піратством, вивчав персоналії Бартолом'ю Робертса, сера Френсіса Дрейка та Генрі Моргана. Також люблю експериментувати, проводити різноманітні наукові досліди. Особливо захоплююся фізикою, зокрема електрикою. Улюблений вчений Нікола Тесла. Три роки поспіль успішно представляю свої роботи на МАН. Маю свій youtube-канал Драйвове дитинство (https://www.youtube.com/channel/UCml3_rzh6nxmYzjuQrDisgw ) Дуже люблю читати. Улюбленими письменниками є Т. Шевченко, І. Франко, С. Дерманський, І. Андрусяк, Г.Фалькович, Г.Бойко, В. Нестайко, Дж. Стронг, Д. Дефо, Б. Мулл та Г.-Х. Андерсен.

Ангеліна Пилипенко


2002 р. н.
Київська область, Київ
Корінна киянка, захоплююся читанням та музикою. Вмію бачити прекрасне в найнезвичніших речах.

Валентин Голомідов


2007 р. н.
Закарпатська область, Ужгородський район, село Розівка
Я, Голомідов Валентин, учень 6-А класу, Багатопрофільного ліцею "Інтелект"-ЗОШ №11 міста Ужгорода. Займаюсь програмуванням робототехніки та народними танцями, люблю вигадувати сюжети різних історій

Меню