УЧАСНИКИ

Олександра Красільнікова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу школи імені Щепкіна. Маю багато друзів, займаюся танцями та малюванням. Люблю фантазувати, люблю школу. Говорять, що фантазія в мене аж занадто розвинута.

Ольга Кузьменко


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква (Гюргів)

Вероніка Сівцова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Навчаюсь в 4 класі. Люблю математику, дуже легко вона мені дається, займаюся танцями. Не люблю їсти. Дуже хочу, щоб все було добре у всіх! Пишу свої твори, щоб діти їх читали.

Анастасія Шевлякова


2009 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу! У мене не дуже багато спражніх друзів, але вони в мене найкращі! Мені подобається малювання,  мрію допомогти онкохворим дітям, бо їх так багато. А ще мрію про особистий комп'ютер.

Валентин Мовчан


2003 р. н.
Донецька область, Маріуполь
Поет. Полюбляю спілкування на важливі теми та дискусії. Писати вірші про соціальні проблеми ван лав❤️

Богдана Титарьова


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква
Я - маленька фантазерка. Кожного ранку, коли мене ведуть до школи, я вигадую і розказую різноманітні казки. Я дуже люблю читати книжки, особливо про Джуді Муді. 

Анастасія Цигилик


2008 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Привіт всім! Мене звати Настуся, фамілія моя – Цигилик. Навчаюсь у 2-А класі Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка у м.Тернопіль. Писати оповідання та фантастичні історії – це моє хобі. Пишу про все, що мене оточує, про моїх рідних, друзів, фантазую про майбутнє. Мої твори можна побачити у багатьох виданнях, наприклад у журналі «Колобок». Мрію стати нейрохірургом і винайти ліки від всіх – всіх хвороб. Дуже люблю тварин, знаю всі породи котів та собак. Зараз маю мрію стати відомою письменницею дитячих фантастичних творів.       Гарного Вам дня! Все у нас буде чудово!

Микита Марков


2002 р. н.
Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг
Життєрадісний та мрійливий хлопчина, що інколи у власній фантазій створює сюжети та героїв твору. "Погляд у вікно... І гарячий промінь тягнеться до мене, наповнюючи теплом, поєднання кольорів цього загадкового світу вивільняє нову палітру відчуттів, спів птаха окриляє, музика наповнює гармонією, – все це відкриває перед моїми сяючими очима світ нових можливостей, що реалізується чорними рядочками на білому полотні і грає казковими, живими образами."

Анастасія Мороз


2009 р. н.
Черкаська область, Черкаси

Дар'я Зоська


2010 р. н.
Полтавська область, Полтава

Ivan Lytovskyj


2008 р. н.
Дніпропетровська область, Вільногірськ
Мене звуть Іван Литовський, навчаюсь у 5-Б класі Вільногірської школи № 3. Дуже люблю брати участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. Дуже полюбляю бути ведучим шкільних заходів, захоплююся написанням віршів, сценаріїв до свят та з радістю утілюю свої ідеї в життя. Уся моя родина має спільне хобі - собаки! У мене їх, не повірите, СЕМЕРО! Про своїх братів менших можу розповідати годинами, адже знаю про них геть усе. Саме про життя собак минулоріч писав наукову роботу на шкільному НТУ, де переміг і представляв своє місто на всеукраїнському рівні в м. Києві. У конкурсі "ПероДактиль" беру участь вперше, тож мрію про перемогу)) Усім іншим учасникам бажаю удачі та натхнення!

Анна Калашник


2008 р. н.
Полтавська область, Горішні Плавні
Доброго дня. Мене звати Анна. Я навчаюся у 6 класі. Найулюбленішим предметом для мене є українська література, адже саме там я можу висловлювати свої думки не привязуючись до конкретних подій, дати можливість своїй фантазії працювати за мене. Слухаючи літні пригоди своїх знайомих та друзів, я інколи записую їх, а через час перечитую, смакуючи дивні сплетіння подій та випадків. А ще я відвідую Художню школу і часто темою малюнку обираю ілюстрації до записаних пригод. Тож за певний час у мене назбиралися ілюстровані пригоди (байки), які і надаю на ваш розсуд. Сподіваюся, вам сподобається.

Олена Буторович


2006 р. н.
Німеччина Інше, Weiden in der Oberpfalz
Я - Оленка, мені 13. П'ять років жила в Китаї, тепер живу в Німеччині, люблю читати, пити каву, спілкуватися з цікавими людьми, зависати в інстаграмі з друзями-пластунами і розповідати історії, ну, і записувати їх, звісно.

Катерина Гедз


2006 р. н.
Китай Інше, Шанхай
Народилася в місті Києві. Зараз з батьками і братом живу в Китаї, де навчаюся в міжнародній школі англійською мовою, але багато читаю і пишу українською. В конкурсі участь беру вперше, цікаво спробувати свої ‎свої сили.

Сергій Кошелев


2007 р. н.
Запорізька область, м.Енергодар
Мене звуть Сергій. Я навчаюся у 7-А класі ЕНВК №1. Улюблений предмет - історія. Мрію стати вчителем. Мої домашні улюбленці - хвилясті папужки.  Навчаюся у 3 класі художьої школи. У конкурсі беру участь вперше.

Дар'я Тринчук


2010 р. н.
Київська область, Київ
Я, Тринчук Дар'я. Навчаюся у 4 класі гімназії-інтернат №13 м.Києва. Я обожнюю малювати та найбільше мені подобається складати вірші

Жаровська Юлія


2008 р. н.
Тернопільська область, Ternopil
Мене звати Юля Жаровська. Я учениця Тернопільської Української гімназії ім.івана Франка, навчаюся у 6 класі. Дуже люблю своїх однокласників та Олександру Миколаївну, мого класного керівника. Мама та моя вчителька - це мої основні критики та водночас люди, які найбільше мене підтримують у моїй творчості та за мене вболівають на різноманітних конкурсах. Я весела, креативна дівчина.Люблю грати у футбол та писати фантастичні оповідання, казки, новели.Участь беру не вперше.Дуже подобається ваш конкурс.

Дарина Грязнова


2009 р. н.
Київська область, Біла Церква
Мене звати Дарина. Мені 10 років і я навчаюсь у 5-му класі. Живу я у місті Біла Церква, яке розташовано в Київській області на мальовничих берегах річки Рось. Я пишу вірші. Свій перший вірш я написала в 7 років. Його назва звучить як перше слово моє та більшості малюків "Мама, мама, мама...".

Марія Щербина


2006 р. н.
Київська область, с. Гореничі
Я – Маруся Щербина, мені 13 років, живу в селі, неподалік від Києва, вчуся у 8 класі. Дуже-дуже люблю  танцювати ! З радістю займаюся хореографією. А ще люблю малювати і читати. Залюбки беру участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах (часто доволі успішно J), адже це так цікаво, спробувати свої сили, перевірити, скільки саме всього цікавого ти знаєш, а ще більше не знаєш! Я вже надсилала свої твори і на літературні конкурси)

Юліана Нірода


2008 р. н.
Львівська область, місто Борислав
Мене звати Юліана, мені 11 років і я дуже люблю поезію. Пишу вірші вже три роки, але участь у цьому конкурсі беру вперше. У травні 2019 року вийшла у світ моя перша збірка поезій "Світанок". На цьому я не зупиняюсь і продовжую писати. Особливістю моєї творчості є те, що я пишу не лише традиційні класичні вірші, але пробую себе у таких жанрах вірша, як лімерик і сенкан. Тонкощів написання цих жанрів я навчилась у школі на уроках української та зарубіжної літератури. Нещодавно я стала рекордсменкою України та отримала диплом Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Наймолодша авторка виданої друком збірки поезій в різних жанрах». Мої досягнення дають мені змогу усвідомлювати ціну докладених зусиль та праці над собою і заохочують рухатись далі, підкорювати нові вершини. Всім учасникам бажаю творчих звершень та натхнення!

Єлизавета Мельничук


2008 р. н.
Київська область, Київ

Анатолій Забелло


08.10.2009 р. н.
Волинська область, Луцьк
Навчаюся у 5 класі Луцької лінгвістичної гімназії 18. У вільний час займаюся плаванням і тенісом, захоплююся комп'ютерними іграми.  Активно вивчаю іноземні мови (англійська, німецька, російська). Маю дипломи за участь в олімпіадах та конкурсах.

Марія Синявіна


2010 р. н.
Україна Харківська область, ФЕСЬКИ
Привіт! Я - Марія. Навчаюся в 4 класі КЗ "Феськівський ліцей". Полюбляю плести з бісеру, малювати, гуляти з друзями та вигадувати різні історії. Мрію здійснити кругосвітню подорож.

Анна Каблуча


2004 р. н.
Миколаївська область, Єланецький район село Нововасилівка

Анастасія Штефура


2007 р. н.
Чернівецька область, Плоска

Анна Павлик


2010 р. н.
Харківська область, с-ще Малі Феськи
Я - Анна. Мені 9 років. Дуже люблю малювати, допомагати тваринам. В майбутньому я хочу стати ветеринаром або юристом. Ціную в людях чесність та душевність.

Артур Ломакін


2005 р. н.
Київська область, Київ
Я, Артур Ломакін. Навчаюсь в ліцеї "Наукова зміна", м. Київ. Люблю читати книжки, знімати і монтувати відео. Також займаюсь програмуванням. HTML, PHP, Java script, Pyton, CMS, CSS, Adobe Premier, Adobe AfterEffects - це все про мене.

Євгенія Ломакіна


2007 р. н.
Київська область, Київ
Я, Євгенія Ломакіна. Учениця ліцею "Наукова зміна", м. Київ. Займаюсь гімнастикою, люблю малювати. Роблю інтерв'ю і різні репортажі в рідному ліцеї.  https://www.youtube.com/watch?v=51SBY2XSSxY&list=PLjwX92383PHgsUS7Y6c5ORRsMK57s6vIp&index=2&t=5s Мрію зніматись у кіно.

Катерина Пашкевич


2003 р. н.
Львівська область, м. Львів
Я пишу історії, пісні, часом вірші - усе, що тільки можу написати або створити. Для мене творчість - це найкращий спосіб взаємодіяти зі світом, це наче спроба пронести світло в усю темряву навколо мене й допомогти людям краще відчути життя й легше крізь нього йти, звільнити їх від обмежень, в яких вони бачать себе й усе навколишнє. Я ідеаліст, і бачу все таким, яким воно мало би бути, не таким, яким воно є насправді.

Богдана Єрмак


2010 р. н.
Сумська область, Суми
Мене звати Богдана Єрмак. Мені 9 років. Я мешкаю в місті Суми, навчаюсь в 4-А класі у Сумській СШ №30 "Унікум".

Марія Старолад


2011 р. н.
Київська область, Київ
Я - Марія Старолад. Мені 8 років. Навчаюся у 3-му класі. Дуже люблю малювати та писати різні історії.

Ульяна Синельникова


11.12.2009 р. н.
Київська область, Біла Церква
Навчаюся у 4 класі, люблю читати, цікавлюся динозаврами, займаюся спортом

Afonina Anastasiia


2007 р. н.
Київська область, Київ

Вікторія Пахомова


30.04. 2005 р. н.
Дніпропетровська область, м. Кивий Ріг
Мене звуть Пахомова Вікторія Анатоліївна, мені 14 років, я дуже люблю фантазувати та писати вірші. тематика їх різнобічна: природа, кохання, філософія, війна (Друга світова та сучасна, на сході України), трагедія на ЧАЕС... Навчаюся у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 99, де я президент шкільного парламенту і часто беру участь у різноманітних лідерських програмах. У мене активна життєва позиція, я мрію про мир для України і щастя для всіх на планеті Земля! Автобіографічні дані: дата народження: 30.04.2005 р. Адреса: 50102 вул. Каткова 71/143 м. Кривий Ріг, Дніпроперовська область м.т.+30969034748

Дар'я Пилипенко


04.01.2007 р. н.
Полтавська область, Карлівка, Полтавская область, Украина
Моє ім'я Пилипенко Дар'я.  Проживаю в чарівному містечку Карлівка, що на Полтавщині. Мені тринадцять років, я навчаюся в гімназії,  обожнюю точні науки та це не заважає мені бути  романтичною і чуттєвою. Люблю писати вірші і зачитувати їх на різноманітних заходах. Мрію відвідати вашу школу юних обдарувань, адже допомга справжніх майстрів - це значний крок до успіху. В майбутньому хочу стати відомою акторкою, письменницею  та  конструювати літаки.

Діана Гардадіна


02.03.2010 р. н.
Дніпропетровська область, Дніпро
Я Гардадіна Діана. Я народилась і живу у місті Дніпро. Мені  9 років.  Навчаюсь у 4 класі гімназії № 2 м. Дніпра. Вчуся відмінно. Дуже люблю читати і слухати, як читають інші. У мене багато улюблених книжок. Іноді я також пишу вірші, оповідання, казки. Я граю на флейті, фортопіано, займаюсь бальними танцями, малюю.

Анна Мироненко


2007 р. н.
Дніпропетровська область, Дніпро
Мене звуть Мироненко Анна. Я народилася у м. Києві, але моє рідне місто - Дніпро. Пишу короткі оповідання з 2014 року. Є автором трьох книжок: "Рожева квіточка" (збірка оповідань), "Біла хризантема, червоний мак і рожева квіточка" (збірка оповідань) та "Мистецтво плутанки" (візуальне оповідання). Неодноразово була учасницею різноманітних творчих конкурсів та олімпіад для обдарованих дітей та підлітків (наприклад, конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика, олімпіади з образотворчого мистецтва, виставки-конкурси). У дитячо-юнацькому кіноцентрі "Веснянка" (м. Дніпро) відвідую гурток традиційної анімації і є співавтором анімаційних фільмів (наприклад, "Повний місяць", "Шість вдячних статуй") та відеокліпу (гурт "Вертеп", відеоряд для кліпу на "Пісню про корову"), які перемагали на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Чотири роки відвідую вокальну студію і є учасницею міжнародного творчого проекту.  

Анастасія Нестерук


2006 р. н.
Рівненська область, м.Рівне
Учениця 7 класу ЗОШ №25 м.Рівне. Учасниця народного літературного об'єднання "Поетарх" Рівненського Палацу дітей та молоді.

Карина Бережна


2006 р. н.
Донецька область, Дмитрівка
Я навчаюсь у 8 класі. Люблю малювати та співати.

Вікторія Бортник


05.09.2006 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Мене звуть Вікторія Бортник. Мені 13 років, і я навчаюсь у 8 класі. Моєю мрією є досконале вивчення англійської мови. Також, я люблю читати і малювати, для власного задоволення. Раніше, у вільний час, я записувала маленькі твори у нотатках телефону. Сюжет був цікавим, проте я ніколи не завершувала їх до кінця. Приблизно у серпні 2019 року мені приснився дивний сон. Я стояла посеред коридору власної школи, і побачила дівчинку, яка була моєю копією. На цьому моменті сон різко обірвався, і я прокинулась. Саме це спіткнуло мене до написання даного твору, і навіть не знаю, як мені вистачило терпіння дописати його до кінця.

Катерина Сергєєва


2011 р. н.
Вінницька область, Вінниця
  Мене звати Катерина.Мені 8 років і я вчуся у другому класі .Усе своє життя багато читаю і завжди мріяла писати книжки

Олександр Власов


09.02.2011 р. н.
Донецька область, Волноваський район,село Діанівка

Анастасія Юрченко


2010 р. н.
Харківська область, Харків
Привіт! Я Анастасія, мені 10 років. Навчаюся 4 класі Харківської гімназії №6"Маріїнська гімназія". Люблю математику та іноземні мови, вивчаю англійську, китайську та японську. Займаюся карате та великим тенісом. У вільний час малюю та пишу вірші.

Матвій Варков


2010 р. н.
Київська область, Київ
Я навчаюся у гімназії #167. Дуже хочу отримати перемогу і забрати приз.

Вікторія Пилипчук


2004 р. н.
Дніпропетровська область, с. Військове
Я, Вікторія Пилипчук, навчаюся у 10 класі. Пишу вірші, оповідання, повісті, малюю, багато читаю. Член літературної студії "Віконечко"

Владислав Злобін


2005 р. н.
Хмельницька область, Славута
Комунікабельний, ввічливий, скромний

Поліна Тендітна


2006 р. н.
Донецька область, місто Лиман
Навчаюся у 8 класі. Люблю читати, писати та подорожувати. Закохана у ПероДактиль!

Катерина Сербінова


2004 р. н.
Київська область, Київ
Мене звати Катя Сербінова, мені 15, я народилася і виросла у Києві. Люблю книжки, малюю, першу розповідь написала минулого року спеціально для участі у Перодактилі, на що мене надихнула моя вчителька. Хочу своїми маленькими казковими розповідями зрушувати дещо усередині людини, яка читає. Як казав один чудовий автор, "коли-небудь ми станемо достатньо дорослими, щоб знову читати казки".

Марія Черниш


2010 р. н.
Київська область, Київ

Аріка Джебраілова


2003 р. н.
Донецька область, Краматорськ
Майбутня журналістка. Не зважаючи на свій позитивний світогляд, вважаю за необхідне висвітлювати у будь-яких сферах мистецтва примхи реалій сучасності з усіма їх недоліками, смутком, протиріччям. Хочу бути голосом молоді, що відгукнеться в душі кожного представника людства.  Бажаю всім учасникам успіху.

Юлія Шепіль


2005 р. н.
Сумська область, Суми

Дар'я Шовкун


2005 р. н.
Сумська область, Суми

Олександра Баклажкова


16.05.2008 р. н.
Запорізька область, Бердянськ
мені подобається писати фантастичні історії, малювати, танцювати та займатись театральним мистецтвом

Влада Оваденко


2007 р. н.
Київська область, Боярка
Мене звати Влада, 13 років. Живу в Боярці й хожу до школи, як і більшість дітей. Малюю, танцюю, пишу вірші, вчуся. Не люблю грати в шахи - це нудно, зате обожнюю читати - зазвичай фентезі, але можу й щось інше.

Маргарита Хоменко


2009 р. н.
Київська область, м. Бровари
Мене звати Маргарита. Я із міста Бровари, що недалеко від Києва. Я люблю фантазувати, співати та грати в ляльки. Бажаю всім успіху!

Гордій Сердюк


2009 р. н.
Київська область, м.Бровари
Я - великий книголюб. Багато читаю і хочу щоб мої однолітки теж захопилися читанням. Тому написав цікавий твір, який сподіваюся згодом переросте в книгу. І от з вірою у свій успіх приймаю участь у вашому конкурсі.

Дарія Грицай


2010 р. н.
Волинська область, м.Рожище

Анастасія Зінзюк


2008 р. н.
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський
Я навчаюся у 6 класі СЗОШ номер 5, місто Кам'янець-Подільський, Хмельницької області. Люблю мріяти і втілювати їх у життя. Мої хоббі танці, вишивка бісером. У конкурсі "ПероДактиль" приймаю участь вперше, сподіваюсь на перемогу. Надалі буду займатися улюбленою справою.

Тетяна Токарська


2011 р. н.
Львівська область, Львів

Тая Довгополик


2003 р. н.
Запорізька область, Більмацький район село Білоцерківка
Маю власну філософію у 16 років і ділюся нею у своїх творах.

Вероніка Шарагіна


2009 р. н.
Київська область, Щасливе
Шарагіна Вероніка Миколаївна с.Щасливе, Бориспільський райнон, Київська область

Єва Лесковець


2010 р. н.
Київська область, Бориспіль
Мені дев'ять років, я навчаюся у четвертому класі. Я дуже люблю писати. В мене є велика мрія стати письменницею.

Євген Марчик


2011 р. н.
Черкаська область, Корсунь-Шевченківський
Я — Женя Марчик. Мені 8 років. Навчаюсь у 2-Б кл. Корсунь-Шевченківської ЗОШ 1, за програмою «Інтелект України». Люблю книги і подорожі.

Дар'я Гречанюк


03.04.2006 р. н.
Запорізька область, м. Бердянськ
Дар'я. 13 років. Люблю читати, малювати. Захоплююся музикою, тому ходжу до музичної школи аби навчитися грати на фортепіано. Займаюся вокалом, хореографією. Беру участь у різноманітних фестивалях-конкурсах.

Антоніна Шевчук


2009 р. н.
Тернопільська область, місто Заліщики
Навчаюся в 1(5) класі Заліщицької державної гімназії, люблю малювати, читати цікаві книги, розповідати історії, спілкуватися з друзями.

Вероніка Попович


2003 р. н.
Полтавська область, Село Бодаква
Народилася я 12.07.2003 році в мальовничому селі на Полтавщині, де Сула гадюкою в'ється між розлогих берегів, де вранішні тумани, наче молоко, огортають луки і ліси. Серед цієї неповторної краси, яка надихала на творчість багатьох митців, я пізнавала світ, вчилася любити природу. Саме тут промайнуло моє дитинство. Зараз я навчаюся в 11 класі Бодаквянського НВК Лохвицького району. Думаю, що моє життя нічим не відрізняється від життя ровесників. Люблю слухати музику, займатися живописом, а ще іноді - бісероплетінням, читати книги. Маю багато друзів і дуже люблю тварин.Переконана, що саме вони роблять нас добрішими. У майбутньому мрію стати дизайнером. А ще дуже хочу здобути перемогу у цьому конкурсі.

Ольга Матковська


2006 р. н.
Івано-Франківська область, Отинія
http://Ліцеїстка. Позитивна та романтична натура. Займаюся танцями. Обожнюю поезію. Люблю мсвою країну. Вивчаю китайську мову і мрію відвідати цю країну.

Валерій Рудь


2009 р. н.
Запорізька область, Запоріжжя
Мене зовуть Валерій Рудь. Я одинадцяти-річний хлопчик, який не схожий на більшість хлопчиків з мого оточення. Я люблю читати, писати у інтернеті мої публікації, та полюбляю запам'ятовувати усе що бачу. Але зараз не про це. Я прийшов сюди для того, щоб отримати оцінку моїх можливостей фантазіі та опису. Із літературних жанрів я більше усього полюбляю фантастику, наукову фантастику, та не проти комедійного жанру. Моя наулюбленіша серія книг, це Коти-Вояки. В ній аж чотирнадцять томів, два з яких додаткові, а інші дванадцять сюжетні. Їх пише авторка Ерін Гантер, тобто не АВТОРКА, а АВТОРИ, які описують себе як одну людину. Тема моєї історіі: наукова фантастика.

Владислава Заяц


18.03.2010 р. н.
Сумська область, м.Суми
Я Владисла Заяц. Навчаюся в 4-г класі Сумської спеціалізованої школи №30 "Унікум", два роки відвідую гурток "Юні журналісти", люблю читати, фотографувати природу, відвідую дизайн-студію "ART'elь moda" , де вчимося дефелювати у різноманітних костюмах, створювати та майструвати одяг, люблю бувати на природі, гратися з маленьким братиком Дем'янчиком та ловити в кадрі цікаві моменти його життя. Мрію стати відомим журналістом і висвітлювати надзвичайні події, що відбуваються у світі.

Іван Завгородній


2010 р. н.
Херсонська область, Херсон
Я народився на Рівненщині, але моя родина мешкає у Херсоні вже 9 років. Багато чим захоплююсь, останнім часом – художнім випилюванням, шахами. Активний у житті школи та міста.  По неділях вже третій рік поспіль ходжу до обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, де займаюсь літературною творчістю у студії "Контур". Перші мої твори надруковані у колективній збірці  "Від травинки до хмаринки", а потім - у альманахах "Море талантів" (Одеса) і "Хапай мушлю" (Херсон). У цьому році мені пощастило стати одним з кращих авторів Міжнародного талант-шоу "Christmas Dream" (Різдвяна мрія). У конкурсі "ПероДактиль" беру участь вперше.

Діана Придатко


2008 р. н.
Сумська область, Краснопілля
2008 р.н. Сумської обл.,   Краснопілля Мене звати Діана Придатко. Мені 12 років. Навчаюся в 6 класі Краснопільської гімназії. Люблю читати, грати на фортепіано та танцювати. Першу книгу написала 2 роки тому, а перший свій вірш - 4 роки назад.

Олександр Ковалевський


2009 р. н.
Полтавська область, Полтава
Я народився 02.06.2009 р. у м. Полтава. Я дуже люблю спорт – щодня роблю ранкову зарядку, у вільний час освоюю елементи Workout, катаюся на роликах, ковзанах, скейті, сноуборді, з 5 років займаюся тхеквондо. Дуже люблю відпочинок на природі. Захоплююся історією України, особливо козацтвом. Улюбленими історичними персонажами є Іван Підкова та Іван Сірко, кожному з яких я присвятив вірші. Пам’ятною подією була подорож на Січ, на острів Хортиця. Також цікавлюся піратством, вивчав персоналії Бартолом'ю Робертса, сера Френсіса Дрейка та Генрі Моргана. Також люблю експериментувати, проводити різноманітні наукові досліди. Особливо захоплююся фізикою, зокрема електрикою. Улюблений вчений Нікола Тесла. Три роки поспіль успішно представляю свої роботи на МАН. Маю свій youtube-канал Драйвове дитинство (https://www.youtube.com/channel/UCml3_rzh6nxmYzjuQrDisgw ) Дуже люблю читати. Улюбленими письменниками є Т. Шевченко, І. Франко, С. Дерманський, І. Андрусяк, Г.Фалькович, Г.Бойко, В. Нестайко, Дж. Стронг, Д. Дефо, Б. Мулл та Г.-Х. Андерсен.

Ангеліна Пилипенко


2002 р. н.
Київська область, Київ
Корінна киянка, захоплююся читанням та музикою. Вмію бачити прекрасне в найнезвичніших речах.

Валентин Голомідов


2007 р. н.
Закарпатська область, Ужгородський район, село Розівка
Я, Голомідов Валентин, учень 6-А класу, Багатопрофільного ліцею "Інтелект"-ЗОШ №11 міста Ужгорода. Займаюсь програмуванням робототехніки та народними танцями, люблю вигадувати сюжети різних історій

Валерія Тарасенко


2009 р. н.
Луганська область, Можняківка
Привіт,мене звати Лєра,я навчаюсь в 5 класі. Люблю тварин,читати та вигадувати щось цікавеньке.

Вікторія Фесюк


2008 р. н.
Київська область, Київ
Я навчаюсь у 6 класі. У мене є багато хоббі, серед яких англійська та малювання. Дуже люблю ватрушки :). Просто обожнюю фантазувати і вигадувати цікаві веселі  історії. Роблю це з великим задоволенням!

Андрій Пазяк


2009 р. н.
Закарпатська область, Ужгородський район, с. Розівка
Мене звати Пазяк Андрій, мені 10 років. Я живу в селі Розівка, Ужгородського району, що на Закарпатті. Я навчаюся в БПЛ «Інтелект» ЗОШ № 11 в 4-му класі. Захоплююсь футболом та цікавими комп'ютерними іграми, до прикладу «Minecraft» та "Brawl stars".

Уляна Лумей


2005 р. н.
Київська область, Бровари

Кирило Калина


2007 р. н.
Миколаївська область, село Василівка, Очаківського району
Учень 6 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Живу у мальовничнму куточку України - Кінбурнському півострові. Люблю рідну природу, пишу вірші.

Михайло Фляшко


2007 р. н.
Закарпатська область, м. Хуст

Марія Огородник


2003 р. н.
Львівська область, село Комарів Стрийський район
Мене звуть Марія , мені 16 років . Навчаюсь в 11 класі , люблю слухати музику , беру активну участь у громадському житті. Цікавлюсь культурою інших національностей , зокрема країн сходу , непогано навчаюсь. Комунікабельна , цілеспрямована , завжди на позитиві . Обожнюю читати , пишу вірші , оповідання та твори різних жанрів .

Ангеліна Зубач


20.03.2004. р. н.
Волинська область, смт Шацьк
Практикуюсь в написанні поезій, прози, музичних п'єс, сценаріїв. Захоплююсь японською культурою. Планую в майбутньому освоїти професію перекладача, тому посилено вивчаю англійську мову, поволі засвоюю складові японської абетки. Не уявляю свого життя без творчості, музики, поезії, манги, аніме, отоме. Також мрію про роботу сценариста в аніме-студії і зустріч зі своїм кумиром Хірото Курамасу.

Анна Дідіченко


2007 р. н.
Київська область, м.Бровари

Владислава Чугуєвець


2011 р. н.
Київська область, Київ
Мене звати Влада, я навчаюся у 3-му класі НВК 167 у місті Києві. Я люблю малювати і писати літературні твори - історії про моїх друзів, тварин. Таку творчість я сприйняла від моїх мами і дідуся. У 2018 році у м.Каневі відбулася перша виставка моїх живописних робіт спільно з мамою і дідусем.  

Тимофій Літвяков


2008 р. н.
Київська область, Київ

Валерія Порошина


2008 р. н.
Житомирська область, Новоград-Волынский

Анастасія Агаркова


2007 р. н.
Запорізька область, м.Запоріжжя
Анастасія Агаркова Учениця 7 класу запорізької гімназії № 93. Мрію стати журналістом. І вже зробила в цій професії перші кроки. Була у Верховній Раді і мені вдалося поставити питання тодішньому спікеру. Мала нагоду поспілкуватися з президентом України Володимиром Зеленським. «Не бійся «не подобатись», бійся «іти проти совісті». Таку пораду дав всім українцям Святослав Вакарчук в інтерв’ю, яке мені вдалося взяти у фронт-мена групи «Океан Ельзи». Він підкреслив, що не треба намагатись сподобатись всім, треба триматися своєї мети та йти до здійснення мрії. Я дотримуюсь його поради і саме тому беру участь у цьому конкурсі. Мрію видати власну збірку поезії.

Дар'я Бєлякевич


7 квітня 2005 року р. н.
Донецька область, Добропілля

Марія Юріївна


2009 р. н.
Сумська область, Cуми
Мрію  стати письменницею.

Артем Баранчук


2004 р. н.
Кіровоградська область, Кропивницький
15 років, м. Кропивницький, українець за походженням і за духом. Читаю, пишу, живу...

Вікторія Виходцева


2006 р. н.
Херсонська область, Херсон
Привіт! Народилася і мешкаю у місті Херсоні. Захоплююсь прикладним мистецтвом і залюбки пишу казки, оповідання. Іноді пишу також і вірші. Вже шостий рік поспіль відвідую літературну студії у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки. Мої твори друкувалися у щорічних збірниках  "Творчі канікули" (Київ, 2017-18-19 рр), "Море талантів" (з 2016 року, Одеса), бо я ставала переможцем і призером однойменних конкурсів. Мені приемно, що оповідання "Заброшка" за рекомендацією Дари Корній (вона - голова щорічного конкурсу "ФантФест") надрукував журнал "Однокласник". Спостерігати за світом і описувати його - дуже цікавий спосіб самовираження.

Наталія Цюпящук


23.03.2003. р. н.
Волинська область, смт Шацьк
Мене вабить захований під палітурками цікавий світ книги. Свою романтичну душу намагаюсь вилити   в поезії та прозі, втілюючи там свої мрії. А ще люблю передавати образи своїх літературних героїв у ілюстраціях. Безмежно люблю життя та прагну власної незалежності в ньому.

Юлія Беженар


2004 р. н.
Київська область, Біла Церква
Мене звуть Юлія Беженар, я навчаюся в десятому класі. Навчаюся старанно, особливо люблю фізику, математику та інформатику. У вільний час полюбляю малювати, читати книги та слухати музику. А також маю досить цікаве захоплення – я люблю писати історії.

Христина Деревинська


2008 р. н.
Київська область, село Гаврилівка
Мене звати Христина. Я народилась у місті Києві 30 січня 2008 року. Зараз я навчаюсь у шостому класі приватного ліцею "Академія мудрості". В ліцеї вчусь на відмінно. Я маю багато хобі. Моє найулюбленіше захоплення - сучасна література. Я дуже люблю читати тому завжди цікавлюсь новинками у світі книг. Мої улюблені автори - це Чарльз Діккенс, Джек Лондон, Всеволод Нестайко. Читаючи, я поринаю у світ мрій. Я прагну реалізовувати себе у різних сферах. Тому, я сподіваюсь, що у майбутньому моє улюблене заняття принесе мені користь.

Тетяна Вороніна


2008 р. н.
Київська область, Київ
Мене звати Вороніна Тетяна. Мені 11 років. Я народилася в мальовничому Києві і досі тут живу. Навчаюся в НВК "Святошинська гімназія". Вже вдруге приймаю участь у конкурсі ПероДактиль. Мені подобається придумувати і писати різні історії, саме у них я виражаю свої емоції та почуття. Тому я беру участь у цьому конкурсі. Дуже люблю тварин і вони є головними героями моїх творів. У мене вдома є про кого піклуватися, і цей хтось - це мій хом'як, який щодня піднімає мені настрій. Частково у своєму творі я описувала себе та свою любов до тварин. А ще мені подобається малювати, грати в шахи та мандрувати.

Маріанна Елві


2010 р. н.
Об'єднані Арабські Емірати Інше, Дубай
Я з родиною проживаю в багатонаціональних ОАЕ. Маю друзів з дуже різних країн. Спілкуюся з ними англійською. Але також маю українських друзів і ходжу до школи вихідного дня для дітей діаспори. Люблю пригоди, конструювати, читати і грати у "Майнкрафт.

Тимур Шевченко


2010 р. н.
Київська область, Київ
Я пишу оповідання з п`яти років. До них я малюю чудові ілюстрації. Герої моїх історій — діти, тварини, чарівні істоти та мої м`які іграшки.

Анна Черемісіна


2008 р. н.
Київська область, Київ
У мене є мрія. Я хочу допомогти дітям знайти себе. Бо я точно знаю, що у кожного є свій талант. Читаю багато книжок та іноді пишу твори. Взагалі я займаюся тим, що мене захоплює та в чому я втілюю свої креативні фантазії у реальність.

Поліна Кравцова


2006 р. н.
Київська область, Київ
Привіт. Мене звати Поліна. Мені 14 років. Я полюбляю слухати музику, малювати різних фантастичних істот, а потім писати про них різні історії. Захоплююся фентезійними романами. Я мрійниця, тому дуже часто заглядаю у свій чарівний внутрішній світ. Обожнюю подорожувати. У майбутньому хочу бути письменницею та мультиплікатором, або створювати комікси.

Максим Волк


2003 р. н.
Київська область, Київ
Просто хочу показати, що я люблю писати твори, і вмію це добре робити. Ще малюю. Найбільше надихають твори Г.Ф.Лавкрафта.

Валерія Лисенкова


2004 р. н.
Донецька область, Краматорськ
Привіт, шановний друже! Я - Валерія, і наразі моє життя проходить у мальовничому куточку Східної України. Так, ми ще незнайомі, і я не знаю, що тебе турбує і які мрії сповнюють твоє серце. Але впевнена - нас єднає творчість. Пишу прозу й поезію з дитинства, коли перший доторк свідомості розбудив мої почуття й запалив серце. Нехай мій маленький вогник перетече й у твою душу. Нехай спалахи наших душ об`єднаються в ранкову заграву, яка подарує людям день. Думаю, що в цей момент мрія стане реальною, як промінь сонця, що торкається твоєї шкіри в гарячий червневий день... Як птаха, що пробує свої крила на моєму підвіконній. Як небо, втоплене в твоїх очах. Для мене творити - значить жити. Головне - впіймати натхнення (цю прекрасну жар-птицю) за хвіст: у музиці, у вальсових рухах, у ледь чутному шарудінні листя на вербі в нашому садку. Від цього світ ніби ширшає й несе любов до всього навкруги.

Юліана Монатік


2010 р. н.
Волинська область, Луцьк

Дар'я Гризан


07.04.2010 р. н.
Одеська область, Одесса
Творча й натхнена. Полюбляю танці, малювання, музику та спів. Вчусь грати на скрипці. С 7 років цікавлюсь письменництвом.

Тая Полупан


2006 р. н.
Донецька область, смт. Ярова, Лиманський район
Мені 13 років і я навчаюсь у 8 класі. Маю багато друзів.У вільний час люблю малювати, вигадувати казки для молодшої сестрички. Мені подобається виконувати різні творчі завдання, тому часто беру участь у різних конкурсах.

Назар Ляшевський


2007 р. н.
Миколаївська область, село Василівка, Очаківського району
Я - Ляшевський Назар, учень 6 класу. Веду активний спосіб життя. Люблю природу.

Анастасія Тимчишин


06.05.2005 р. н.
Чернівецька область, м. Чернівці
Всім привіт! Я Анастасія Тимчишин, навчаюся в 9-в класі, Чернівецької загальноосвітньої школи № 24.  Творча та  креативна, люблю читати. Пробую себе в ролі автора як прозового так і віршованого стилів. Про конкурс  "ПероДактиль" дізналася від бібліотекарів школи, охоче погодилася та долучаюся до участі.  Рада представити Вам свій прозовий твір " Світло".

Арсен Ковальчук


2007 р. н.
Київська область, Київ
Мені 12 років, я вчуся в 6 класі. Дуже люблю проводити літо в селі з бабусею і тому з нетерпінням чекаю канікул. Люблю історію, особливо все що стосується відкриття і підкорення Америки, багато читаю і дивлюсь фільмів на цю тему. Захоплююсь малюванням, написанням оповідань і романів, трохи співаю.

Ілля Мошоровський


2009 р. н.
Дніпропетровська область, м. Дніпро
Привіт. Мене звуть Ілля. Я вчусь у 5 класі. Мрію стати справжнім письменником.

Sofiia Myroshnichenko


10.03.09 р. н.
Київська область, Киев

Кравчишин Святослав


25.02.2011 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Я - Святослав, учень 3-Б класу. Ще з малечку усі називали мене "чомучкою", тому, що мені було цікаво дізнаватися про усе на світі. Найбільшими  моїми захопленнями є складати різні цікаві історії-пригоди, конструювання Lego,  сворення виробів з орегамі, малювання фарбами та по клітинках. Також мені надзвичайно цікаво вивчати історію давніх цивілізацій та багатьох сучасних країн і їхніх  народів. Ще з дитячого садочку захопився динозаврами і тому вивчаю і досліджую усе, що з ними пов’язане та в майбутньому хочу стати палеонтологом. У вільний від навчання час відвідую тренування з фехтування та в майбутньому хотів би взяти участь у світовому турнірі з цього виду спорту. На вихідних та під час канікул ми з сім’єю ходимо в ляльковий театр, а після – відпочиваємо в Макдональдсі чи у кафе на піцці. Літом катаюся на велосипеді та граю у футбол з друзями. У мене чудова сім’я, яку я дуже люблю!

Марія Борисенко


2006 р. н.
Харківська область, Харків
Я люблю читати, грати в теніс та вивчати іноземні мови.

Крістіна Черепок


2006 р. н.
Чернігівська область, Менський район , село Феськівка
Я дуже сильно люблю фантазувати, втілювати свої ідеї в реальному світі,заводити нові знайомства і писати вірші.Також життя моє художнє:займаюся сольним та ансамбльним співом,цирковим мистецтвом,грою на скрипці і мрію побувати в усіх країнах світу.

Рута Рандмаа


2004 р. н.
Запорізька область, Запоріжжя
Пишу, бо не можу не писати. Крім того, що багато пишу та багато читаю, граю на класичній та електрогітарі, постійно ходжу на концерти та фестивалі, бо без музики, як і без написання творів, не являю свого життя.

Юлія Зулінська


2008 р. н.
Київська область, місто Біла Церква
Я Юлія, мені 11 років. В мене  багато друзів, я люблю писати вірші, малювати, дуже захоплююсь танцями. Народилась я у Донецькій області, м. Макіївка, але з початком війни моя родина переїхала до міста Біла Церква, яке стало для мене рідним.

Іван Ханєєв


2010 р. н.
Київська область, Біла Церква

Маргарита Даценко


23.07.2006 р. н.
Сумська область, Суми

Віолетта Тімофєєва


2010 р. н.
Херсонська область, Херсон
Всім привіт! Я - мешканка Таврійського краю і учениця Херсонського ліцею мистецтв. Вчуся в театральному класі і обожнюю сцену. Починаючи з другого класу відвідую заняття зразкової літературної студії "Ліра". Мої маленькі твори друкувалися у збірнику "Море талантів" (Одеса) і в нашій книжці "Дзвінка ліцейська ліра", а також в альманасі "Пелюстки для Ліни".  У "ПероДактилі" беру участь вперше і дещо хвилююсь. Але все буде добре, чи не так?

Марія Соломянюк


2009 р. н.
Київська область, Київ
Турбуюсь про природу і тварин. Люблю спілкування і активний відпочинок.

Серафима Олександрівна Стригунова


2005 р. н.
Київська область, Київ
Я люблю танцювати й сміятися.

Анастасія Бабій


2005 р. н.
Хмельницька область, с. Солобківці
Мене звати Настя. Мені 14 років. Я навчаюся в 9 класі. У вільний час я люблю читати книги, особливо фентезі, і дивитися цікаві фільми. Також мені подобається подорожувати.

Єлизавета Попова


2006 р. н.
Київська область, Київ

Міларада Єрьоменко


2007 р. н.
Харківська область, м. Ізюм

Соломія Горбенко


2006 р. н.
Львівська область, Львів
"Розвивайте в собі те, що в тобі критикують. Це і є ти."            Жан Кокто

Оксана Рафалюк


2007 р. н.
Львівська область, Львів
Мене звати Оксана. Мені 12 років. Навчаюсь у 7 класі. Захоплююсь танцями.

Євгенія Єсипенко


2006 р. н.
Сумська область, м.Суми
Мене звати Євгенія. Я навчаюся в 7 класі КУ Сумська ЗОШ №12. Люблю писати твори. Захоплююся музикою. З першого класу беру участь у різноманітних конкурсах, де здобуваю перемоги.

Борис Осауленко


2008 р. н.
Львівська область, Дрогобич
Борис Осауленко, 11 років. м. Дрогобич, Львівська обл

Анна Качмарик


2009 р. н.
Львівська область, Львів
Всім привіт! Мене звати Анничка. Мені десять. Я обожнюю читати! Пишу казочки та оповідання. Мені подобається малювати та робити все своїми руками, (чи то складати конструктор, чи майструвати власні поробки з різних матеріалів). Багато співаю, танцюю та мрію. Люблю місто в якому живу, гори Карпати та Червоне море.

Ростислав Малахов


2008 р. н.
Київська область, Київ

Марія Кузьменко


2008 р. н.
Україна Київська область, Біла Церква
Я - майбутній ілюстратор. Дуже люблю читати, подорожувати і відпочивати разом зі своєю сім'єю. Мрію побувати в багатьох країнах і видадати ще 100 мільйонів світів.

Ганна Губарець


2009 р. н.
Київська область, Київ
Я навчаюся у 4-му класі Центру дистанційного навчання "Джерело". Третій рік займаюся у літературному гуртку "Написатор". Вчуся грати на бандурі. Дуже люблю малювати. Майже кожні канікули відвідую літературну школу від "Літосвіти". Минулого року виграла конкурс "ПероДактиль".

Ксенія Трофименко


2010 р. н.
Київська область, Ірпінь
Ксенія Трофименко, 9 років, учениця 4го класу.

Ксенія Сергєєва


2010 р. н.
Київська область, Ірпінь
Привіт, мене звати Ксенія! Мені 9 років. Я навчаюсь у 3 класі в ЗОШ з художнім профілем. Також я навчаюсь у музичній школі, вчуся грати на гітарі. Приймаю участь у різних конкурсах. У вільний час люблю малювати, щось майструвати та читати, обожнюю фантузувати и всі свої фантазіі відображати у вигляді малюнків, коміксів і нових казок!

Васіліса Семанів


2005 р. н.
Київська область, Київ

Олександра Рогальчук


2006 р. н.
Київська область, с.Оране
Рогальчук Олександра Олексіївна 13 років

Мар'яна Титенко


2010 р. н.
Київська область, Київ

Костянтин Мотовілін


2008 р. н.
Київська область, Київ
Я люблю читати та створювати історії.

Добринчук Анастасія


2004 р. н.
Рівненська область, Рівне
Автори – це не люди, які люблять писати, автори – це маленькі створіння, які люблять жити. Жити у власних світах, невеличких книжках та у кожному слові… Я пишу для себе та для людей, яким цікаві мої думки. Я вдихаю аромат синіх чорнил та щоразу дивуюсь,  як магічно вони вплітаються у білосніжний папір. На мить я забуваю хто я і проживаю життя того персонажа, про якого я пишу. На мить я не Добринчук Анастасія, відмінниця, акторка, волейболістка, математик,  чи які там ще синоніми до мого ім’я можна додати…  Я чарівник, який вигадує чиєсь життя, створює труднощі у ньому та намагається їх подолати. Я люблю жити! І найкраще це вдається, коли я щось пишу…

Соломія Артеменко


2011 р. н.
Київська область, Обухів
Я дуже люблю малювати, читати, писати історії.   Займаюся танцями і вчу англійську мову, відвідую різні творчі майстер-класи. Скромна і сором'язлива. Дуже люблю свого братика Богданчика і спостерігати за ним.

Соломія Вітка


2008 р. н.
Київська область, Київ
Вітаю, Мене звати Соломія Вітка, я учениця 5 класу. Дуже люблю писати вірші і розповідати їх. Зайняла ІІ місце на районному у м. Києві конкурсі читців віршів Т. Шевченка. Ось і вирішила спробувати себе в цьому конкурсі з власними віршами. Я навіть скалала вірш про те, чому я складаю вірші (уривок): "Я дуже хочу віршик написати, Щоб злість з душі своєї так зігнати, Очистить хочу свою душу - І мріями наповнить її мушу." Сподіваюся на успіх. Дякую.

Іванна Кот


10.07.2006 р. н.
Волинська область, с. Піща Шацького району
Вихованка літературної студії "Серпанок" Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості. Захоплююсь музикою, хореографією і , звичайно ж, літературою. Роблю перші кроки в поетичній творчості.

Олексій Дущенко


2008 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Мене звати Олексій Дущенко. Я навчаюсь в 6 класі Тернопільської ЗОШ №10. В мене є справжні друзі. Це Андрій та Юля. Я дуже люблю читати книжки, моя улюблена – «Гаррі Поттер». Захоплююсь грою на гітарі та фортепіано. Також мені подобається гратися конструктором, кататися на велосипеді, відвідувати різні заходи для дітей. Коли є натхнення, пишу маленькі вірші та казку про розумних Свиней.

Єва Глюз


2006 р. н.
Львівська область, Двірці

Олександр Білецький


2007 р. н.
Київська область, Київ
При написанні цієї історії, мене надихав мій домашній улюбленець Дрім

Ярослава Біла


2008 р. н.
Херсонська область, НОВА КАХОВКА
Біла Ярослава, 11 років. навчаюся в 6-А класі загальноосвтньої школи І -ІІІ ст. №3 Новокаховської Міської ради Херсонської області. я проживаю в південному містечку на березі Дніпра Новій Каховці. У вільний час пишу вірші, люблю малювати, захоплююся баскетболом. Є не лише учасницею, а й переможницею багатьох шкільних, міських та обласних конкурсів поетичної творчості на різноманітні теми та спортивних змагань. Вільний час проводжу із сім’єю та друзями, люблю веселі розваги та захоплюючі пригоди.

Маріанна Герланець


2006 р. н.
Дніпропетровська область, Дніпро
Мені, автору, 13 років. Вчусь у 8 класі і дуже хочу виграти у цьому конкурсі. Сподіваюсь, вам сподобається!

Міранда Чернишенко


2010 р. н.
Київська область, Київ
Я - хоумскулер, вчуся в 4-му класі. Граю на фортепіано та скрипці, вивчаю англійську та французьку мови, танцюю та їжджу верхи. Люблю писати оповідання.

Анастасія Голюга


2008 р. н.
Київська область, Київ
мене звати Настя. Мені 12 років і я навчаюсь в 6а класі технологічного ліцею Ліко. Сказати, що я креативна особистість - нічого не сказати. Я навіть не знаю, в якій галузі я ще не працювала. Я займалась графічним та веб дизайном, вчилась в різних бізнес школах та навіть професійно займалась театральним мистецтвом. Я грала ролі в декількох виставах та навіть знімалась в повнометражному фільмі. Та зараз я шукаю нове захоплення, яке мене справді зацікавило б. І мені здається, я його знайшла:)

Айна Тусменко


2009 р. н.
Київська область, Київ
Тусменко Айна Сергіївна. Я учениця 4 класу сучасної школи освіти під назвою "ACE". Захоплююсь читанням пригодницької літератури. Спробувала створити власну історію про подорож дівчинки, яку звати Лаврія. Сподіваюсь, що читачам сподобається.

Єва Співак


2009 р. н.
Київська область, Київ
Я Співак Єва. Навчаюсь в 4 класі "ACE school". Надаю перевагу фантастиці, власне тому мій твір також фантастичний.

Єва Суділовська


2009 р. н.
Київська область, с. Селище

Катерина Наріжна


2009 р. н.
Київська область, Київ

Леонід Федотов


2010 р. н.
Дніпропетровська область, Дніпро
З дитинства займаюся бездомними тваринками спільно з матусею, завжди скільки себе памятаю з дитинства біля мене багато тваринок у нас вдома, яких ми підбіраємо на вулиці, лікуємо, та намагаємося влаштувати до їх власного дому. Люблю приймати участь у конкурсах та олімпіадах, де темою моїх робіт практично завжди є тваринки - будь то фото, малюнок, вірш або розповідь.

Анастасія Потурнак


2003 р. н.
Київська область, Ірпінь
Мене звати Потурнак Анастасія. Живу в м.Ірпінь, навчаюсь в 11 класі НВК "Святошинської гімназії". Література- найкраще, що я відкривала для себе, тому в майбутньому планую бути якимось чином пов`язаною із нею та творчістю в цілому.

Аліна Цісар


18.01.2010 р. н.
Волинська область, Луцьк
Привіт! Мене звати Аліна, я живу в Луцьку і закохана в своє місто. Я позитивна дівчинка і дуже люблю сміятися.  Люблю природу, Україну, собак... і піцу. Мені завжди є над чим подумати і з ким поговорити. Я мрію стати генетиком  і вступити в Національну спілку письменників України.

Уляна Робчинська


2004 р. н.
Рівненська область, Рівне

Ангеліна Бугайова


2010 р. н.
Кіровоградська область, Нова Прага
Бугайова ангеліна, учениця 4-Б класу Новопразького НВК Кіровоградської області. Люблю малювати, граю на кларнеті. Сподіваюся, що любов та добро переможуть і буде мир на всій планеті.

Надія Силенко


2000 р. н.
Кіровоградська область, Нова Прага
Силенко Надія, учениця 5-Б класу Новопразького НВК Кіровоградської області. Захоплююсь кіокушинкай карате.  Вірю в світле майбутнє, переконана, що кожен день нам приносить щось позитивне.

Софія Богоявленська


24.05.2011 р. н.
Житомирська область, Житомир
Я - Софія. Навчаюсь у СЗОШ №12 . Житомира. Мені подобаються тваринки. Моя мрія - мати собаку, померанського шпіца!

Олександра Дуда


2008 р. н.
Київська область, Київ

Юлія Терещук


2008 р. н.
Волинська область, с. Тарасове

Олег Шаповал


2006 р. н.
Київська область, Київ

Олександр Ілюк


2010 р. н.
Івано-Франківська область, Верховина
Мені 10 років. У мене багато різноманітних захоплень. Одним із них є читання книг, написання віршів та коротких прозових творів. До вашої уваги хочу представити мій  вірш “Храм”, який був написаний місяць тому. Думаю, він вам сподобається.

Нікіта Гладишев


2007 р. н.
Запорізька область, Запоріжжя
Мене звуть Нікіта. Мені подобається вигадувати різні історії, а точніше - записувати їх. Бажаю всім успіху!

Валерія Войтюк


2004 р. н.
Київська область, Київ
Я – учениця 10-го класу 247-ої школи Деснянського району міста Києва. Сильно люблю писати! В голові тримаю багато сюжетів, які от-от перетворю на прекрасні історії! Юлія Вишницька Василівна - мій науковий керівник, доктор філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Інституту філології Київського університу імені Бориса Грінченка.

Анастасія Бондар


2008 р. н.
Рівненська область, село Голубне
Я, Бондар Анастасія, народилася 10 травня 2008 року. Проживаю в селі Голубне , Березнівського району, Рівненської області. На даний час навчаюсь у 6 класі Голубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Я люблю малювати, читати, слухати музику, і, звісно, писати вірші. Мені дуже цікаво навчатися ,тому що постійно дізнаюся щось нове та корисне. В домашній бібліотечці маю понад 100 книг. Дуже люблю читати та дізнаватис ящоразу нове та цікаве. Мені до вподоби власноруч робити різні саморобки, а також малювати  ілюстрації до казок, творів, віршів. Особливе  захоплення – це поезія. Адже, вірш – це милозвучний твір різних думок, спогадів, фантазій та мрій. З власними поетичними доробками я приймала участь у літературному конкурсі «Провесінь-2018», заочний тур, посівши третє місце в номінації «Поезія». В 2019 році здобула ІІ місце в цьому районному конкурсі. В листопаді 2018 року зайняла третє місце в обласному конкурсі «Перло многоцінне» в номінації «Поезія молодших школярів». На всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів Рівненської області «Край, в якому я живу» (історичні музеї) в січні 2019 року, зайняла також третє місце, використовуючи власні вірші для виступу. у 2018 та 2019 роках приймала участь у мовно-літературному конкурсі ім.ю т.Шевченка. Двічі отримувала ІІ місце серед учнів Березнівського району. Дуже хотіла б, щоб в нас у школі діяла літературна студія. Адже, вірші я пишу самостійно. редагувати мені допомагає мама тав тітка, якак працює філологом у м.Рівне. Безмежно рада, що я маю прекрасну, люблячу, дружню сім’ю. Моя мама Наталя навчає мене правильно робити висновки, обмірковуючи вчинки і слова, у всьому підтримує. Вона теж неодноразово приймала участь у літературних конкурсах районного рівня з власними поезіями, будучи ученицею та  студенткою. На даний час працює фахфвцем із соціальної роботи та продовжує писати. Тато Олександр - жартує зі мною, вносить барви радості в життя, підтримує. Братики Антон та Іванко - бешкетники-веселуни, які приносять втіху. Бабуся Надія розповідає історії з життя, прищеплює любов до родинних українських традицій., Я щаслива, що маю хорошу сім’ю! Дуже рада , що можу розкривати свої таланти, коли мене підтримує любляча родина!

Яринка Ярош


2006 р. н.
Київська область, Київ

Остап Гребенюк


2006 р. н.
Київська область, Київ
Я Остап, вчуся в Святошинській гімназії у восьмому класі, захоплююся тенісом, грою на фортепіано та граю в шкільному театрі. Люблю читати книги та писати твори. Часом займаюся глинярством.

MYROSLAVA HALIAHA


2007 р. н.
Київська область, Київ
Люблю читати та мандрувати❤️🤩

Єва Коритна


2003 р. н.
Україна Донецька область, Краматорськ
*Переможець Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України» 2019 (нагороджена дипломом та відзнакою «Майбутній письменник України»), * Переможець регіональних етапів конкурсу читацьких відгуків на сучасну дитячу прозу в межах Всеукраїнського проекту «Уся Україна читає дітям» «Літні читання» та «Зимові читання» (2015, 2016, 2017, 2018 ,2019, 2020 рр), * Переможець Відкритого всеукраїнського творчого конкурс есе учнівської і студентської молоді (2018, 2019, 2020 рр), * Фіналістка Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово – у душі, душа – у слові» (2018, 2019 рр), * Фіналістка Міжнародного творчого конкурсу «Лист, вірш, малюнок до мами» (2018 р.), * Фіналістка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», номінація «Література» (2018 р.), * Переможець Всеукраїнських інтернет-олімпіад з української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії України та права (2017, 2018, 2019, 2020 рр.) ПероДактиль

Меню