УЧАСНИКИ

Олександра Красільнікова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу школи імені Щепкіна. Маю багато друзів, займаюся танцями та малюванням. Люблю фантазувати, люблю школу. Говорять, що фантазія в мене аж занадто розвинута.

Ольга Кузьменко


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква (Гюргів)

Вероніка Сівцова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Навчаюсь в 4 класі. Люблю математику, дуже легко вона мені дається, займаюся танцями. Не люблю їсти. Дуже хочу, щоб все було добре у всіх! Пишу свої твори, щоб діти їх читали.

Анастасія Шевлякова


2009 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу! У мене не дуже багато спражніх друзів, але вони в мене найкращі! Мені подобається малювання,  мрію допомогти онкохворим дітям, бо їх так багато. А ще мрію про особистий комп'ютер.

Богдана Титарьова


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква
Я - маленька фантазерка. Кожного ранку, коли мене ведуть до школи, я вигадую і розказую різноманітні казки. Я дуже люблю читати книжки, особливо про Джуді Муді. 

Анастасія Цигилик


2008 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Привіт всім! Мене звати Настуся, фамілія моя – Цигилик. Навчаюсь у 2-А класі Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка у м.Тернопіль. Писати оповідання та фантастичні історії – це моє хобі. Пишу про все, що мене оточує, про моїх рідних, друзів, фантазую про майбутнє. Мої твори можна побачити у багатьох виданнях, наприклад у журналі «Колобок». Мрію стати нейрохірургом і винайти ліки від всіх – всіх хвороб. Дуже люблю тварин, знаю всі породи котів та собак. Зараз маю мрію стати відомою письменницею дитячих фантастичних творів.       Гарного Вам дня! Все у нас буде чудово!

Микита Марков


2002 р. н.
Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг
Життєрадісний та мрійливий хлопчина, що інколи у власній фантазій створює сюжети та героїв твору.

"Погляд у вікно... І гарячий промінь тягнеться до мене, наповнюючи теплом, поєднання кольорів цього загадкового світу вивільняє нову палітру відчуттів, спів птаха окриляє, музика наповнює гармонією, – все це відкриває перед моїми сяючими очима світ нових можливостей, що реалізується чорними рядочками на білому полотні і грає казковими, живими образами."

Анастасія Мороз


2009 р. н.
Черкаська область, Черкаси

Дар'я Зоська


2010 р. н.
Полтавська область, Полтава

Ivan Lytovskyj


2008 р. н.
Дніпропетровська область, Вільногірськ
Мене звуть Іван Литовський, навчаюсь у 5-Б класі Вільногірської школи № 3. Дуже люблю брати участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. Дуже полюбляю бути ведучим шкільних заходів, захоплююся написанням віршів, сценаріїв до свят та з радістю утілюю свої ідеї в життя. Уся моя родина має спільне хобі - собаки! У мене їх, не повірите, СЕМЕРО! Про своїх братів менших можу розповідати годинами, адже знаю про них геть усе. Саме про життя собак минулоріч писав наукову роботу на шкільному НТУ, де переміг і представляв своє місто на всеукраїнському рівні в м. Києві. У конкурсі "ПероДактиль" беру участь вперше, тож мрію про перемогу)) Усім іншим учасникам бажаю удачі та натхнення!

Анна Калашник


2008 р. н.
Полтавська область, Горішні Плавні
Доброго дня. Мене звати Анна. Я навчаюся у 6 класі. Найулюбленішим предметом для мене є українська література, адже саме там я можу висловлювати свої думки не привязуючись до конкретних подій, дати можливість своїй фантазії працювати за мене. Слухаючи літні пригоди своїх знайомих та друзів, я інколи записую їх, а через час перечитую, смакуючи дивні сплетіння подій та випадків. А ще я відвідую Художню школу і часто темою малюнку обираю ілюстрації до записаних пригод. Тож за певний час у мене назбиралися ілюстровані пригоди (байки), які і надаю на ваш розсуд. Сподіваюся, вам сподобається.

Олена Буторович


2006 р. н.
Німеччина Інше, Weiden in der Oberpfalz
Я - Оленка, мені 13. П'ять років жила в Китаї, тепер живу в Німеччині, люблю читати, пити каву, спілкуватися з цікавими людьми, зависати в інстаграмі з друзями-пластунами і розповідати історії, ну, і записувати їх, звісно.

Катерина Гедз


2006 р. н.
Китай Інше, Шанхай
Народилася в місті Києві. Зараз з батьками і братом живу в Китаї, де навчаюся в міжнародній школі англійською мовою, але багато читаю і пишу українською. В конкурсі участь беру вперше, цікаво спробувати свої ‎свої сили.

Меню