УЧАСНИКИ

Олександра Красільнікова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу школи імені Щепкіна. Маю багато друзів, займаюся танцями та малюванням. Люблю фантазувати, люблю школу. Говорять, що фантазія в мене аж занадто розвинута.

Ольга Кузьменко


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква (Гюргів)

Вероніка Сівцова


2010 р. н.
Харківська область, с. Липці
Навчаюсь в 4 класі. Люблю математику, дуже легко вона мені дається, займаюся танцями. Не люблю їсти. Дуже хочу, щоб все було добре у всіх! Пишу свої твори, щоб діти їх читали.

Анастасія Шевлякова


2009 р. н.
Харківська область, с. Липці
Я - учениця 4 класу! У мене не дуже багато спражніх друзів, але вони в мене найкращі! Мені подобається малювання,  мрію допомогти онкохворим дітям, бо їх так багато. А ще мрію про особистий комп'ютер.

Валентин Мовчан


2003 р. н.
Донецька область, Маріуполь
Поет. Полюбляю спілкування на важливі теми та дискусії. Писати вірші про соціальні проблеми ван лав❤️

Богдана Титарьова


2011 р. н.
Київська область, Біла Церква
Я - маленька фантазерка. Кожного ранку, коли мене ведуть до школи, я вигадую і розказую різноманітні казки. Я дуже люблю читати книжки, особливо про Джуді Муді. 

Анастасія Цигилик


2008 р. н.
Тернопільська область, Тернопіль
Привіт всім! Мене звати Настуся, фамілія моя – Цигилик. Навчаюсь у 2-А класі Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка у м.Тернопіль. Писати оповідання та фантастичні історії – це моє хобі. Пишу про все, що мене оточує, про моїх рідних, друзів, фантазую про майбутнє. Мої твори можна побачити у багатьох виданнях, наприклад у журналі «Колобок». Мрію стати нейрохірургом і винайти ліки від всіх – всіх хвороб. Дуже люблю тварин, знаю всі породи котів та собак. Зараз маю мрію стати відомою письменницею дитячих фантастичних творів.       Гарного Вам дня! Все у нас буде чудово!

Микита Марков


2002 р. н.
Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг
Життєрадісний та мрійливий хлопчина, що інколи у власній фантазій створює сюжети та героїв твору.

"Погляд у вікно... І гарячий промінь тягнеться до мене, наповнюючи теплом, поєднання кольорів цього загадкового світу вивільняє нову палітру відчуттів, спів птаха окриляє, музика наповнює гармонією, – все це відкриває перед моїми сяючими очима світ нових можливостей, що реалізується чорними рядочками на білому полотні і грає казковими, живими образами."

Анастасія Мороз


2009 р. н.
Черкаська область, Черкаси

Дар'я Зоська


2010 р. н.
Полтавська область, Полтава

Ivan Lytovskyj


2008 р. н.
Дніпропетровська область, Вільногірськ
Мене звуть Іван Литовський, навчаюсь у 5-Б класі Вільногірської школи № 3. Дуже люблю брати участь у всіх шкільних та позашкільних заходах. Дуже полюбляю бути ведучим шкільних заходів, захоплююся написанням віршів, сценаріїв до свят та з радістю утілюю свої ідеї в життя. Уся моя родина має спільне хобі - собаки! У мене їх, не повірите, СЕМЕРО! Про своїх братів менших можу розповідати годинами, адже знаю про них геть усе. Саме про життя собак минулоріч писав наукову роботу на шкільному НТУ, де переміг і представляв своє місто на всеукраїнському рівні в м. Києві. У конкурсі "ПероДактиль" беру участь вперше, тож мрію про перемогу)) Усім іншим учасникам бажаю удачі та натхнення!

Анна Калашник


2008 р. н.
Полтавська область, Горішні Плавні
Доброго дня. Мене звати Анна. Я навчаюся у 6 класі. Найулюбленішим предметом для мене є українська література, адже саме там я можу висловлювати свої думки не привязуючись до конкретних подій, дати можливість своїй фантазії працювати за мене. Слухаючи літні пригоди своїх знайомих та друзів, я інколи записую їх, а через час перечитую, смакуючи дивні сплетіння подій та випадків. А ще я відвідую Художню школу і часто темою малюнку обираю ілюстрації до записаних пригод. Тож за певний час у мене назбиралися ілюстровані пригоди (байки), які і надаю на ваш розсуд. Сподіваюся, вам сподобається.

Олена Буторович


2006 р. н.
Німеччина Інше, Weiden in der Oberpfalz
Я - Оленка, мені 13. П'ять років жила в Китаї, тепер живу в Німеччині, люблю читати, пити каву, спілкуватися з цікавими людьми, зависати в інстаграмі з друзями-пластунами і розповідати історії, ну, і записувати їх, звісно.

Катерина Гедз


2006 р. н.
Китай Інше, Шанхай
Народилася в місті Києві. Зараз з батьками і братом живу в Китаї, де навчаюся в міжнародній школі англійською мовою, але багато читаю і пишу українською. В конкурсі участь беру вперше, цікаво спробувати свої ‎свої сили.

Сергій Кошелев


2007 р. н.
Запорізька область, м.Енергодар
Мене звуть Сергій. Я навчаюся у 7-А класі ЕНВК №1. Улюблений предмет - історія. Мрію стати вчителем. Мої домашні улюбленці - хвилясті папужки.  Навчаюся у 3 класі художьої школи. У конкурсі беру участь вперше.

Дар'я Тринчук


2010 р. н.
Львівська область, Київ
Я, Тринчук Дар'я. Навчаюся у 4 класі гімназії-інтернат №13 м.Києва. Я обожнюю малювати та найбільше мені подобається складати вірші

Жаровська Юлія


2008 р. н.
Тернопільська область, Ternopil
Мене звати Юля Жаровська. Я учениця Тернопільської Української гімназії ім.івана Франка, навчаюся у 6 класі. Дуже люблю своїх однокласників та Олександру Миколаївну, мого класного керівника. Мама та моя вчителька - це мої основні критики та водночас люди, які найбільше мене підтримують у моїй творчості та за мене вболівають на різноманітних конкурсах. Я весела, креативна дівчина.Люблю грати у футбол та писати фантастичні оповідання, казки, новели.Участь беру не вперше.Дуже подобається ваш конкурс.

Дарина Грязнова


2009 р. н.
Київська область, Біла Церква
Мене звати Дарина. Мені 10 років і я навчаюсь у 5-му класі. Живу я у місті Біла Церква, яке розташовано в Київській області на мальовничих берегах річки Рось. Я пишу вірші. Свій перший вірш я написала в 7 років. Його назва звучить як перше слово моє та більшості малюків "Мама, мама, мама...".

Марія Щербина


2006 р. н.
Київська область, с. Гореничі
Я – Маруся Щербина, мені 13 років, живу в селі, неподалік від Києва, вчуся у 8 класі. Дуже-дуже люблю  танцювати ! З радістю займаюся хореографією. А ще люблю малювати і читати. Залюбки беру участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах (часто доволі успішно J), адже це так цікаво, спробувати свої сили, перевірити, скільки саме всього цікавого ти знаєш, а ще більше не знаєш! Я вже надсилала свої твори і на літературні конкурси)

Юліана Нірода


2008 р. н.
Львівська область, місто Борислав
Мене звати Юліана, мені 11 років і я дуже люблю поезію. Пишу вірші вже три роки, але участь у цьому конкурсі беру вперше. У травні 2019 року вийшла у світ моя перша збірка поезій "Світанок". На цьому я не зупиняюсь і продовжую писати. Особливістю моєї творчості є те, що я пишу не лише традиційні класичні вірші, але пробую себе у таких жанрах вірша, як лімерик і сенкан. Тонкощів написання цих жанрів я навчилась у школі на уроках української та зарубіжної літератури. Нещодавно я стала рекордсменкою України та отримала диплом Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Наймолодша авторка виданої друком збірки поезій в різних жанрах». Мої досягнення дають мені змогу усвідомлювати ціну докладених зусиль та праці над собою і заохочують рухатись далі, підкорювати нові вершини. Всім учасникам бажаю творчих звершень та натхнення!

Єлизавета Мельничук


2008 р. н.
Київська область, Київ

Анатолій Забелло


08.10.2009 р. н.
Волинська область, Луцьк
Навчаюся у 5 класі Луцької лінгвістичної гімназії 18. У вільний час займаюся плаванням і тенісом, захоплююся комп'ютерними іграми.  Активно вивчаю іноземні мови (англійська, німецька, російська). Маю дипломи за участь в олімпіадах та конкурсах.

Меню