Найпоширеніші ваші запитання та відповіді на них

Ви запитували, а ми відповідаємо.

Отже, набір конкурсних робіт майже завершено. Лишилось пару годин, і експертна комісія почне читати всі ваші твори.
Які питання у вас виникають найчастіше?

1. У мене профіль досі не авторизовано. Що робити?

Адміністратор перевіряє ваш профіль і авторизує його. Звертайте увагу на фото, яке підвантажуєте – там вказані певні розміри файлу, які потрібно завантажувати. Проте, якщо проблеми з авторизацією таки виникли, адміністратор надсилає елетронний лист. ТОМУ перевіряйте електронку.

2.Як перевірити чи мій профіль авторизовано?

Вам має надійти електронний лист, а також ви своє фото можете побачити у списку учасників на нашому сайті.

3. Як завантажувати конкурсну роботу?

Свою першу конкурсну роботу (чи єдину) ви можете підвантажити і без авторизації профілю. Спершу вносите назву конкурсної роботи, далі текст (не файлом і не посиланням), потім квитанцію. Ілюстрація до конкурсної роботи одна. Пам”ятаємо, що це конкурс на виявлення літературного таланту і майстерності, а не художньої творчості.

4. Я завантажую конкурсну роботу і не бачу її. Це глюк?

Ні, це не глюк. Конкурсна робота знову ж таки перевіряється адміністратором і авторизується. В своєму профілі ви зможете побачити лише назви тих конкурсних робіт, які прийняті. І ВСЕ. Самі ж роботи ви зможете побачити вже після виставлення оцінок УСІМА членами журі.

5. Мною неправильно щось введено (назва, вікова категорія, тощо) або в мене лишились питання.

Пишіть на емейл:perodakt@gmail.com

Оскільки кількість реєстрацій учасників в останні дні збільшилась в рази, ми робимо все можливе, щоб відповіді на ваші питання надавались якомога швидше.

Вже 1 березня до 12:00 має бути авторизація УСІХ учасників конкурсу. Якщо вас в списку немає – пишіть на емейл. Те саме із конкурсними роботами. Не побачили назву конкурсної роботи, яку надсилали – пишіть на емейл.

Попередній запис
Підведено підсумки конкурсу “Добрих історій”
Наступний запис
Меню