Нагородження фіналістів

Цієї неділі до Білої Церкви з’їхалися найталановитіші юні літератори України – вже втрете дитячий літературний конкурс «ПероДактиль» відзначає найкращих із найкращих.

Змагання молодих письменників відбуваються за підтримки Міністерства освіти та науки України. Конкурс проходив у два етапи: спочатку експертна рада опрацювала понад 200 робіт, а потім журі відібрало з 90 творів 18 – три вікових групи в категоріях «Проза» та «Поезія». Оцінювали роботи фіналістів відомі українські письменники та літературні діячі: Олег Рибалка, Іван Андрусяк, Леся Мудрак, Галина Ткачук, Тетяна Стус та Григорій Фалькович.

Завдяки підтримці Генерального партнера супермаркету будівельних та оздоблювальних матеріалів БУДМАРКЕТ всі переможці мали змогу приїхати на нагородження. Майже всі скористалися цією можливістю, тож Біла Церква гостинно зустрічала таланти з Рівного, Кропивницького, Харкова, Краматорська та інших міст, містечок та сіл України. Окрім дипломів, переможці отримали грошові винагороди, набори книжок від видавництв «Фонтан казок» та «Легенда», сертифікати на навчання в Академії професій майбутнього та Lucky Academy Ind. та абонементи на відвідування дитячої програми «Книжкового Арсеналу».

Також цього року було безліч відзнак від партнерів конкурсу, які ознайомилися з усіма творами та визначили ті, які сподобалися їм. Улюбленців обрали видавництво «Zалізний тато» та  «Простір дитячої книги «Барабука». Були також особисті відзнаки від члена журі конкурсу Олега Рибалки та від директорки супермаркету БУДМАРКЕТ Олени Дикої. Редакції видань «Однокласник» та «Нова копійка» відзначили власних фаворитів, які отримали право публікації. Втім, власну публікацію отримав кожен фіналіст конкурсу, адже цього року вперше вийшов «Альманах ПероДактиля».

Попередній запис
Представляємо фіналістів 2018 – 2019 рр
Наступний запис
Прийом конкурсних робіт!
Меню