Данько Христина11 років
Народилась 11.06.2007 року 
Проживає в м. Бровари (Київська область)
Навчається в 6-му класі
Займається живописом, ліпкою з полімерної глини, вивченням англійської та німецької мов, але найбільше любить писати оповідання. 
Вигадувати різні історії Христя почала щойно навчилась говорити. 
Переможниця та призерка Кубку України з художньої творчості (живопис). 2016 рік - І місце. 2017 рік - ІІІ місце. 
Отримала ІІІ місце в рейтингу "Зірка року" (м.Бровари)
Ведуча ранкового проекту "Кідз тайм" (Новий канал) 
Мріє стати письменницею, акторкою, сценаристом і режисером художніх фільмів. 

1. Який Ваш улюблений літературний герой і чому?
Мій улюблений герой – це Джуді Муді. Тому що вона дуже схожа на мене за характером. Вона так само, як і я, не любить чесатися вранці. Так само, я і я, вірить в різні байки і намагається довести всім, що це правда. Так само, як і я, любить організовувати різні клуби і свята. Ну і так само, як і я, має в своїй кімнаті…бардак 

2. Якщо Ви потрапите в найдивнішу країну, то якою б вона була?
Напевно, це були б ті країни, які я вигадую і в які потрапляю, коли сплю. Взяти, наприклад, Деймленд. Це моя найбільш улюблена уявна країна з-поміж усіх. Там живуть справжні єдинороги, яких ми заводимо як домашніх тварин. А ще там ніколи не буває холодно. Я дуже хочу потрапити туди насправді.

3. З ким би з міфологічних чи казкових героїв Ви погодились би випити філіжанку чаю чи шоколаду і чому?
Звичайно з єдинорогом! Я їх обожнюю! Я б запитала в нього, як можна потрапити до них в банду, де вони мешкають, як можна познайомитися з іншими єдинорогами. І я б з ним пила справжній веселковий сік. Ну це такий народний напій у єдинорогів.
4. Яким має бути Автор?
Автор обов’язково має бути творчим, не лінивим, вигадливим. А також повинен бути готовим до критики, але завжди мати власну думку.

5. Яка з прочитаних книг на Вас справила найбільше враження і чому?
Це, напевно, «Щоденник Ельфа». Тому що книжка показує, як різні люди, які навіть не знаючи один одного, проходять різноманітні важкі життєві ситуації. Ситуації знайомі майже кожному. Наприклад, сильний контроль батьків або якісь комплекси, або втрата домашньої тварини, або проблеми з однокласниками і так далі. Ти читаєш, десь впізнаєш себе і береш для себе приклади, як можна поводитися в тих чи інших ситуаціях. 

6. В чому/кому Ви шукаєте натхнення, що воно таке і як його віднайти?
Я ніколи не шукаю натхнення, воно якось знаходить мене саме. Наприклад, я можу сидіти на уроці, і «бац» - з’являється ідея для нової історії. Я одразу ж починаю писати твір на полях зошита, а вдома вже переписую на ноутбуці.
7. В якому жанрі Ви полюбляєте писати свої твори і чому?
Я люблю писати в усіх жанрах. Але мій найулюбленіший - це коли ти розповідаєш про звичайне життя реальних людей. Тому що такі історії відбувалися зі мною в житті. Я просто беру деякі моменти свого життя і додаю до них щось, що я вже вигадала. Також я люблю міксувати різні жанри. Наприклад, змішати полуничне фентезі і звичайне несолодке життя. Тоді вийде солодке смузі під назвою «цікаве та фантастичне життя».

8. Ким із казковий персонажів хотілось би стати хоч на годину?
Русалонькою. Тому що мені ой як цікаво, як це жити під водою, розмовляти з рибами, які за логікою не розмовляють. І особливо цікаво, як воно замість ніг мати один хвіст.

9. Опишіть власне робоче місце?
Я пишу, де завгодно, це не обов’язково має бути мій робочий стіл. Якщо я вдома, то зазвичай пишу, сидячи на дивані або за столом. Я краще опишу свій робочий стіл, ну бо як мені описати диван. На моєму робочому столі завжди безлад, творчий безлад, ясна річ. Але якщо я там приберу, то на ньому залишаються такі речі: моя дошка для маркерів, на якій я пишу різні дрібниці, думки і плани, звичайно ноутбук та багато няшної канцелярії. 

10. Придумайте та опишіть власного українського супер-героя.
Це б точно була дівчина, тому що завжди супергерої це чомусь лише хлопці. Вона б не могла літати і не могла лазити по стінам. Вона б не носила плащ. Вона була би така сама, як і ми всі. На перший погляд, нічим не відрізнялася. Але супергероєм вона була би всередині. Бо просто всім допомагала і мала би добру душу.

11. Якщо б Ви мали можливість обирати надможливість, то яку саме обрали б і чому?
Я би хотіла мати силу виконання бажань. Я могла б виконати будь-яке своє бажання і не тільки свої бажання. А ще б я могла забажати і мати вже будь-яку іншу суперсилу. Отака я хитра)))

12. Чому саме і коли прийшла ідея написати книгу?
Всі ідеї приходять до мене спонтанно. Наприклад, ідея написати книжку «Стілець на пагорбі» пришла до мене, коли я просто подивилася на стілець. Це було десь рік тому, але я відклала цю ідею на поличці в голові, довго думала над нею, а потім почала писати її в зошиті від руки. А згодом набрала в ноутбуці. 

13. З якою видатною постаттю сучасності Ви б хотіли би товаришувати?
Я б дуже хотіла познайомитися з акторами мого улюбленого серіалу «Школа». А також я хотіла побачитися з акторами з серіалу «Рівердейл». Вони теж супер класні.

14. Якби винайшли машину часу, то куди саме хотілось потрапити?
Я б хотіла потрапити в майбутнє і побачити, що буде через років 100 або 30, або хоча б 10. Було би круто побачити, що з нами всіма станеться. І який айфон по рахунку буде А в минуле я не хочу повертатися, бо вже нічого не змінити. 14. Я хотіла потрапити в майбутнє і побачити що буде через років 100 або 30 або 10. Було би круто побачити що з нами всіма станеться. І який айфон по рахунку буде. А в минуле я не хочу іти бо вже нічого не змінити. Бо якщо щось змінити в минулому, то може чогось хорошого не бути в теперішньому. 

15. П’ять речей дозволяють взяти на безлюдний острів. Які б вони були у Вас?
Ну ті, хто нас би везли на цей острів, точно взяли аптечку і їжу, тому брати це я не буду. Перше, що я взяла б, це був би телефон з безкінечним зарядом і інтернетом, а в його нотатках я б писала роман про наше життя на острові. Друге – це моя улюблена іграшка заєць в костюмі єдинорога. Я без неї не можу спати. Третє – це ковдра і подушка на всяк випадок, бо я люблю коли м’яко і тепло. Четверте – це тепленька і гарненька піжама. І п’яте – навушники, я без них нікуди.
16. Найцікавіша книга для Вас, яка вона?
Щоб книжка була цікавою для мене, треба щоб там розповідалося про життєві ситуації, з якими підліткам необхідно боротися. Мені дуже цікаво читати, як вони реагують на ці ситуації і як вони їх переживають.

17. Як Ваші рідні ставляться до того, що Ви пишете? Чи читають? Хто підтримує найбільше?
Всім дуже подобається, що я пишу оповідання, і вони підтримують мене. Але найбільше мене підтримує мама. Вона завжди допомагає як може. Всі рідні часто просять, щоб я їм дала почитати щось новеньке, коли допишу. А ще мені приємно, коли вони кажуть хороше про написане.

18. Найзаповітніша мрія: яка вона?
В мене дуже багато мрій – адекватних і не дуже. Наприклад я хочу видати 10 книжок. А ще створити мультик за однією з моїх книжок. Це буде супер круто. Бо я хочу, щоб написане мною читали не тільки я і моя мама. Також я мрію багато подорожувати і побороти страх літати.

19. Які є захоплення, окрім літератури?
У мене часто міняються хобі і захоплення, тому важко назвати постійні. Наприклад, я люблю ліпити з полімерної глини, а ще люблю малювати і робити щось своїми руками. Ну і звичайно, писати книжки. Це те, що мені подобається найбільше. 

20. Над чим працюєте зараз і про що будете писати?
Зараз я працюю над другою частиною «Стільця на пагорбі» (продовження буде дуже захопливим і неочікуваним). Також я працюю над деякими новими творами. В мене багато нових ідей. Приміром, про життя в моїй уявній країні «Деймленд» або історія про Санту, який вийшов на пенсію. Тому я на цьому ні в якому разі не зупинюсь.

21. Щоб Ви побажали учасникам конкурсу?
Якщо ви ще не брали участі в конкурсі, але дуже хочете, я скажу вам, хоча може це звучатиме й банально, народ, якщо вам це подобається і якщо ви відчуваєте, що це ваше – пишіть, ніколи не вагайтеся, ідіть і перемагайте, хай в світі буде більше класних історій. Всім перемоги. 
22. Що для Вас є щастя? Яку людину можна назвати щасливою?
Щастя для кожної людини своє. Для мене це родина, мама і тато. Це найкраще, що є в житті. Вони можуть бути не ідеальними, але ніхто не ідеальний. А вони дуже люблять мене. Якщо людина не відчуває себе щасливою, то вона справді нещасна, навіть якщо в неї є гроші ,слава і все, що вона хоче. Щастя треба відчувати, а не купувати. 

23. Як Ви ставитеся до критики власних творів?
От ти написав твір і вважаєш, що він вийшов класний. Він як смачний полуничний мілкшейк. А критика – це як приправа. Якщо ти реагуєш на неї спокійно, то вона не зіпсує твій мілкшейк, а може навіть зробить солодшим чи цікавішим на смак. А якщо ти хоч раз подумаєш « а може правда мій твір такий жахливий?», то ця приправа точно зіпсує твій мілкшейк. Я стараюсь на критику реагувати адекватно. Бо людей багато, думок теж. Кожен має право на своє враження. Не може всім все подобатися. А якщо критика перетворюється на образи, то ця людина просто заздрить.

24. На що саме Ви б витратили свій перший гонорар?
Я б свій гонорар спочатку віддала би на зберігання мамі, щоб не потратити на якусь няшну дурню  А коли щось буде справді потрібне, то тоді й потрачу.

25. Чому саме Ви вирішили взяти участь в конкурсі «ПероДактиль»?
Тому що є дуже багато конкурсів музичних, спортивних, танцювальних, співочих. А от конкурсів для юних письменників дуже мало. І от цей конкурс - це прекрасна можливість проявити моє хобі десь, окрім мого ноутбука. Як що мені це подобається і, здається, виходить, то чому б не спробувати. Це гарна можливість перевірити свої сили. Особливо, якщо в майбутньому я мрію бути письменницею.