Шерепенко ЄлизаветаДата і місце народження: 25.12.2005 р., м. Київ.
Освіта:
- Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
з поглибленим вивченням англійської мови №85 міста Києва;
- Музична Академія «Nota Bene», вокал
- випускниця курсу «Юний астроном» «Школи Астрономії» при Київському планетарію
Університету Сучасних Знань;
- випускниця курсу телеведучих дитячої школи телебачення «Media START ik».

Нагороджена Похвальними листами за високі досягнення в навчанні у 2014, 2015, 2016, 2017 рр,
Неодноразовий лауреат та переможець конкурсів з англійської мови «Грінвіч», всеукраїнської гри «Соняшник»
Фіналістка VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Володіє на досить високому рівні англійською мовою, займається шахами.

1. Який Ваш улюблений літературний герой і чому?
Однозначно, мій улюблений герой – Гаррі Поттер. Його доброта, м’якосердечність та дружелюбність завжди знаходили вихід у складних ситуаціях, тим самим занурюючи читача у світ магії та таємниць.
2. Якщо Ви потрапите в найдивнішу країну, то якою б вона була? 
Я вважаю, що найдивніша країна має бути позбавлена зла і підступності. Кожен день був би наповненим тисячею подій, і люди завжди були б готовими прийти на допомогу.
3. З ким би з міфологічних чи казкових героїв Ви погодились би випити філіжанку чаю чи шоколаду і чому?
І хоча мій улюблений герой, як вже було згадано вище, Гаррі Поттер, але більш за все мені хотілося б зустрітися зовсім з іншим персонажем, а саме – з Робінзоном Крузо. За довгі роки проведені на безлюдному острові він не втратив людяності. Він вірив в те, що допомога може прийти в будь-яку хвилину. Саме про це мені б хотілося з ним поговорити.
4. Яким має бути Автор?
На це питання доволі тяжко дати однозначну відповідь. Люди по своєму бачать світ довкола і сприймають його по різному. Але для кращого сприйняття твору краще мати деякі здібності та риси характеру. Наприклад, мати великий словарний запас, щоб добре вміти висловлювати свої думки на папері, бути креативним та мати купу ідей для нових книг.
5. Яка з прочитаних книг на Вас справила найбільше враження і чому?
Напевно це книга американського письменника Джека Лондона – « Любов до життя». Ця книга починається з того, що головного героя зрадив його товариш – Білл. З того моменту описуються всі страждання, що йому довелось пережити. Книга наповнена муками та надією на порятунок. Реалістичний та цікавий сюжет втягнув мене у вирій емоцій та подорожей.
6. В чому/кому Ви шукаєте натхнення, що воно таке і як його віднайти?
Натхнення – штука непроста. Іноді вона приходить до нас майже миттєво, а іноді її не дочекаєшся тижнями або навіть місяцями. Кожна людина знаходить натхнення по своєму. Хтось черпає його з навколосвітньої подорожі, хтось з розмови з найкращим другом, а хтось просто дивлячись на пухнасті хмарки. Мені ж ідеї для творів приходять, як не дивно, зі снів. Найчастіше мої сни бувають аж надто яскравими та нереалістичними, але іноді їх цікавий сюжет надихає мене на написання нового твору.
7. В якому жанрі Ви полюбляєте писати свої твори і чому?
Я дуже люблю фентезі. І читати, і писати одночасно. Цей жанр наповнений різними пригодами і подіями, які найчастіше розвиваються динамічно. Хоча, насправді, мої спроби написати хороший твір у цьому жанрі закінчилися не дуже вдало, у мене є ще декілька цікавих ідей, які я найближчим часом, можливо, перетворю у цікаві твори. 
8. Ким із казковий персонажів хотілось би стати хоч на годину?
Чесно кажучи, я ніколи не хотіла бути на місці когось із персонажів. Я часто хотіла з ними спілкуватися та дізнаватися від них щось нове, але ніколи не хотіла бути на їхньому місці.
9. Опишіть власне робоче місце?
Я часто пишу твори у зошиту за письмовим столом в моїй кімнаті. На столі в мене завжди панує безлад, який я називаю «творчим», але батьки зі мною чомусь рідко погоджуються. Загалом, я пишу твори доволі рідко, а саме тоді, коли надходить натхнення, тому моє робоче місце може постійно змінюватись
10. Придумайте та опишіть власного українського супер-героя.
На цей момент Україні катастрофічно не вистачає супер-героїв. . Мені хотілося , щоб мати в Україні знайшовся такий герой, який міг би встановити мир не тільки у нас в Україні, а й у всьому світі.
11. Якщо б Ви мали можливість обирати надможливість, то яку саме обрали б і чому?
Це питання я ставили до себе навіть у ранньому дитинстві. Вибір і справді дуже широкий: починаючи від телепатії і закінчуючи мандрівками у часі. Але я чомусь завжди хотіла літати. Ні, я не маю на увазі літаки та дирижаблі, тому що це надто нудно та непривабливо. Я завжди хотіла літати, як вільний птах у небесах, і для мене це було б найбільше щастя. 
12. Чому саме і коли прийшла ідея написати книгу?
Одного разу восени учителька літератури задала нам на вихідні написати невеличку й цікаву казку. Я дуже серйозно поставилась до цього завдання і написала цей твір.
13. З якою видатною постаттю сучасності Ви б хотіли би товаришувати?
Я б дуже хотіла познайомитися з якимись справді успішними людьми. Наприклад, я дуже хочу зустрітися з Ілоном Маском, якого вважаю генієм сучасності.
14. Якби винайшли машину часу, то куди саме хотілось потрапити?
Чесно кажучи, мені не хочеться мандрувати кудись далеко у майбутнє чи у минуле. Я б хотіла переміститися у часі років на десять вперед чи назад, щоб ще раз пережити яскраві моменти з життя або подивитись, як у мене будуть йти справи в дорослому життя.
15. П’ять речей дозволяють взяти на безлюдний острів. Які б вони були у Вас?
Я в свій вільний час дуже люблю малювати, тому я би із задоволенням взяла альбом і набір кольорових олівців. Також я б хотіла взяти великий збірник цікавих задачок та кросвордів, щоб інколи можна було тренувати пам’ять та логіку. Неодмінно, я б іще взяла декілька цікавих книг.
16. Найцікавіша книга для Вас, яка вона?
Для мене найцікавіші книги,ті в яких дуже швидко відбувається розвиток подій, і в яких завжди багато персонажів. Саме від цих книг, на мою думку, неможливо відірватися.
17. Як Ваші рідні ставляться до того, що Ви пишете? Чи читають? Хто підтримує найбільше?
Коли мені було десь вісім років, мої рідні вважали мої твори нереалістичними та смішними, але згодом вони почали мене підтримувати і хвалити. Зараз найбільше за всіх в моїй літературній діяльності бере участь мама, яка, до речі, часто просить мене написати щось цікаве.
18. Найзаповітніша мрія: яка вона?
Насправді, в мене немає конкретної мрії. Я більш за все хочу досягти успіху в кар’єрі та у житті в цілому. Але це дуже розмита ціль, досягти якої буде доволі складно.
19. Які є захоплення, окрім літератури? 
Як ви вже знаєте я дуже люблю малювати. Раніше я ходила до різних художніх шкіл, але зараз малюю тільки вдома. Окрім цього я дуже люблю вишивати, співати та грати в шахи.
20. Над чим працюєте зараз і про що будете писати?
Я вже казала, що хочу написати декілька творів у жанрі фентезі. Я ще не придумала детального сюжету, але мені хочеться написати про дівчину-сироту, яка випадково дізнається про власні магічні здібності.
21. Щоб Ви побажали учасникам конкурсу?
Я хочу побажати всім учасникам конкурсу натхнення та нових ідей для написання творів. Також не забувати про власні цілі та бажання і завжди вірити в свої сили.
22. Що для Вас є щастя? Яку людину можна назвати щасливою?
Щастя для мене – дуже розмите поняття, яке присутнє завжди, але ми його відчуваємо в справді хороші моменти. Кожна людина бачить щастя по своєму. Хтось відчуває його засмагаючи на гарячому пісочку біля моря, а хтось просто від розмови з друзями Насправді, щоб бути щасливими не обов’язково мати купу грошей. Для цього треба просто насолоджуватися життям та завжди бути оптимістично налаштованими. 
23. Як Ви ставитеся до критики власних творів? 
Я вже, як не дивно, звикла до критики. Родичі часто були скептично налаштовані к моїм раннім творам, тому я навчилася не ображатися на критику, тим паче на обґрунтовану.
24. На що саме Ви б витратили свій перший гонорар?
Для мене доволі складно орудувати грошима, тому в першу чергу я б порадилася з батьками, а вже потім зважилась би на покупку.
25. Чому саме Ви вирішили взяти участь в конкурсі «ПероДактиль»?
Я взяла участь у цьому конкурсі, тому що хотіла показати свої таланти і зрозуміти на що я здатна.