Кунтиш Тетяна (24.09.2007)
Народилася у Чернігові
Учениця 5-А класу школи №35
2013 – ведуча програми «Мульти-Бульки» на міському телебачення.
2014-2017 – перщі місця на міському та шкільних конкурсах читців
2018 – ведуча програм новин для школярів Чернігова «Like News». Роблю рецензії на книги, займаюсь поглибленим вивченням англійської мови, мрію стати телеведучою у дорослому житті, або політиком. 

1. Який Ваш улюблений літературний герой і чому? – Джордж з серії книг про Всесвіт Стівена та Люсі Хокінг. Він часто потрапляє у халепи, як і я.

2. Якщо Ви потрапите в найдивнішу країну, то якою б вона була? Ту, де тварини могли б говорити. Хотілось би поспілкуватися зі своєю собакою.

3. З ким би з міфологічних чи казкових героїв Ви погодились би випити філіжанку чаю чи шоколаду і чому? – Не задумувалась, бо знаю, що такого все одно не буде.

4. Яким має бути Автор? Головне спокійним, чомусь мені уявляється, що письменник має сидіти в кріслі-качалці, вкритий пледом, і настукував клавіатуру на ноутбуці, пишучи свою книгу.

5. Яка з прочитаних книг на Вас справила найбільше враження і чому? – Цикл книг Часодії Наталії Щерби, бо там багато пригод, магії, постає часто вибір між життям і смертю.

6. В чому/кому Ви шукаєте натхнення, що воно таке і як його віднайти? Вірші виникали в залежності від настрою. Я могла мити посуд, а мені в голову «йде вірш» про зиму. Я пробувала сидіти на природі, зосередитись на написання, а нічого не виходить. Все виникає якось спонтанно, немає жодної музи, чи натхнення. Прозу спробувала написати вперше для вашого конкурсу. Натхненням була декламація прози у шкільному конкурсі. Я декламувала уривок з «Зачарованої Десни», там розповідалося про бабусю, вона була дуже яскравою, і ледь не головною у тому уривку, тому на думку спало написати про нашу сусідку бабу Ніну. 

7. В якому жанрі Ви полюбляєте писати свої твори і чому? Рік тому я писала більше, зараз почала працювати телеведучою, багато часу витрачається на підготовку до запису програми. Раніше подобалося писати вірші. Вони якось самі по собі виникали, спонтанно. Передавали настрій, емоції.

8. Ким із казковий персонажів хотілось би стати хоч на годину? Якось ніколи не хотіла стати кимось з персонажів, але дуже хотілося мати чарівну паличку.

9. Опишіть власне робоче місце? Вірші «на робочому» місці не виходять. А прозу писала за письмовим столом у своїй кімнаті. У мене часто там безлад. Мама кричить, але мені так подобається.

10. Придумайте та опишіть власного українського супер-героя. Супергерой «Асьохвіст» - пригоди про собаку чихуахуа, яка гіпнозуватиме злодіїв. У неї буде червоний костюм з чорною шапкою-банданою, а ще у неї будуть величезні підбори, і круглі сережки ні її вухах. Але у неї буде єдина проблема: вона чутлива до запахів, і дуже сильно чхає, це буде їй часто заважати у процесі роботи. А ще вона любитиме дуже поспати, її складно розбудити. 

11. Якщо б Ви мали можливість обирати надможливість, то яку саме обрали б і чому? Подорожувати у часі. Дізнатися, що загрожує світу у майбутньому, та побачити його зародження у минулому.

12. Чому саме і коли прийшла ідея написати книгу? Ідея написати оповідання прийшла після переїзду у нову квартиру. Ми маємо досить колоритну сусідку, яку я сперш боялася дуже, і уявляла про неї страшилки. Згодом – роззнайомилася.

13. З якою видатною постаттю сучасності Ви б хотіли би товаришувати? З Ніком Вуйчичем. Я підписалася на нього в інстаграмі. Незважаючи на свій фізичний стан, він не зламався, витримав булінг у школі. Ставить перед собою мету і її досягає. Він багато чому може навчити. Він для мене приклад.

14. Якби винайшли машину часу, то куди саме хотілось потрапити? У минуле, щоб дізнатися про історію свої предків, доробите сімейне дерево, яке почала створювати мама. Крім того, у мене є сон, який часто сниться з жінкою, яка з нашого роду. Але вона з далекого роду, ані батьки, ані бабусі не можуть мені розповісти про неї. 

15. П’ять речей дозволяють взяти на безлюдний острів. Які б вони були у Вас?
- Захоплюючу книгу
- Воду
- Собаку
- Їжу
- Сигнальні вогні, щоб мене могли знайти.

16. Найцікавіша книга для Вас, яка вона?
- Великою і захоплюючою. Щоб в ній не було багато страшних речей накшталт смертей, вбивств. Наприклад, після «Кораліна» для мене моторшнувата. 

17. Як Ваші рідні ставляться до того, що Ви пишете? Чи читають? Хто підтримує найбільше?
Мама вірші передрукувала у компютер. Правда навиправляла, те, що їй не сподобалось. А мені не сподобалося, що вона виправляла. Я мало пишу, тому підтримки не відчуваю. Пишу, то й пишу, коли є натхнення.

18. Найзаповітніша мрія: яка вона?
Сестричка.
19. Які є захоплення, окрім літератури? Телебачення

20. Над чим працюєте зараз і про що будете писати? Над випусками телепрограм, але хочу написати оповідання, що нащиватиметься «Асьохвіст» про собаку-супергероя.

21. Щоб Ви побажали учасникам конкурсу? Я егоїст, у даному випадку думаю лище про себе. Це якщо чесно.

22. Що для Вас є щастя? Яку людину можна назвати щасливою? Бути з сім’єю, радіти тому, що є, насолодожуватися кожною хвилиною. Щаслива та людина, що не почувається нещасною. 

23. Як Ви ставитеся до критики власних творів? Знаю що це погано, але ставлюсь погано.

24. На що саме Ви б витратили свій перший гонорар? Спочатку треба його заробити, мрій багато, конвертик з грошима зробила, і в них складаю. Це насамперед подорож до Франції. Давно мрію з’їсти круасани на верхівці Ейфелевої вежі. Колись мені це приснилося уві сні.

25. Чому саме Ви вирішили взяти участь в конкурсі «ПероДактиль»? Мама випадково натрапила на нього, запропонувала. В той момент, якщо чесно, мені захотілося заробити грошей. Власних і самостійно.