Карашівська МирославаМирослава народилася 23 листопада 2007 року в Києві. Старша дитина в родині, має молодшого братика. Вчилася у київській гімназії №123, а нині - у школі "Борисфен". Захоплюється живописом, змалечку катається на лижах, сноуборді та вейку. Вдосконалює свої навички літературної творчості в гуртку "Написатор" від БараБуки. 

1. Який Ваш улюблений літературний герой і чому? Їх занадто багато, складно когось виділити. Однак Гвендолін з книги «Timeless» і Василина із «Часодіїв» – це мої останні захоплення.

2. Якщо Ви потрапите в найдивнішу країну, то якою б вона була? Передусім це була би надзвичайно чиста і доглянута країна. В ній жили би люди різних розмірів.

3. З ким би з міфологічних чи казкових героїв Ви погодились би випити філіжанку чаю чи шоколаду і чому? З Русалкою випила би зелений чай, або зі Сфінксом – мохіто. Цікаво було би на них подивитися і з ними поговорити.

4. Яким має бути Автор? Писати може кожен! Отже, автор може бути будь-яким. Аби лише в нього була уява.

5. Яка з прочитаних книг на Вас справила найбільше враження і чому? На мене справляють враження багато книжок. Остання – «Моя бабуся просить її вибачити».

6. В чому/кому Ви шукаєте натхнення, що воно таке і як його віднайти? Я знаходжу натхнення у тваринах, але не тільки. Натхнення – це коли в тебе з’являється рушійна сила до чогось.

7. В якому жанрі Ви полюбляєте писати свої твори і чому? Поки що я написала лише один твір – оповідання. Мені подобається цей жанр, бо це цікава коротка історія.

8. Ким із казковий персонажів хотілось би стати хоч на годину? Я би стала Василиною з «Часодіїв».

9. Опишіть власне робоче місце? Творчий безлад і купа книжок.

10. Придумайте та опишіть власного українського супер-героя. Казкомен – допомагає кожній дитині полюбити читати і миттєво отримати книжки, які вона або він хоче прочитати.

11. Якщо б Ви мали можливість обирати надможливість, то яку саме обрали б і чому? Подорожі в часі. Я б хотіла опинитися в часі, коли книжки для всіх безкоштовні.

12. Чому саме і коли прийшла ідея написати книгу? Коли мама розповіла про конкурс, я наважилася взяти участь у ньому і ми одразу почали штормити ідею твору.

13. З якою видатною постаттю сучасності Ви б хотіли би товаришувати? З Майклом Щуром і Фоззі.

14. Якби винайшли машину часу, то куди саме хотілось потрапити? Як я вже писала раніше – у час, коли книжки для всіх безкоштовні.

15. П’ять речей дозволяють взяти на безлюдний острів. Які б вони були у Вас? Тарілка-самобранка, подушка, кошеня або інша тваринка, і дві книжки.

16. Найцікавіша книга для Вас, яка вона? З елементами фантастики, чарівними істотами та дивовижними героями.

17. Як Ваші рідні ставляться до того, що Ви пишете? Чи читають? Хто підтримує найбільше? Мама підтримує, допомагає доводити розпочате до кінця.

18. Найзаповітніша мрія: яка вона? Це таємниця