Шекольян Антон

9 років

м. Київ

 

THE КРЕДИТНИЙ СЄНЯ

 

Привіт! Я Сєня,  заєць породи очкастих. Це – мій щоденник. Я народився 29 серпня 1973 року. Коли я народився, моя мама не була щасливою від моєї появи на світ та викинула мене малого в лісі. Я дуже сильно налякався у лісі.  Але хвилин через 30, прийшов якийсь мисливець і потягнув мене світ за очі. Я чекав (!)… поки мене відпустять. Але мене принесли до клітки та й посадили за грати. Я своїми маленькими зубами гриз решітку, гриз....  і догриз! Я побіг у невідомому напрямку і добіг до міста, у якому я й виріс.

Коли я виріс, то думав стати прибиральником. Але несподівано, в останній момент мене запросили бути першим заступником голови відділу «Бета банку»,  в столиці. Але і це ще не все. На диво через якихось два роки я став головою усіх «Райських банків» Дивовижної Країни. Потім, через сім років моїх великих зусиль, я став головою Найголовнішого Банку держави. Але, на мій великий подив, був на цій посаді лише рік, і після цього став головним спікером партії Вітчизна» у Безпорадній Раді. І саме з цієї посади почалися великі пригоди в моєму житті.

Після двох років моєї довжелезної праці у Безпорадній Раді треба було подавати заяву на посаду прем’єр-міністра. Я подав заявку і «O, Мій Боже!” – Я – прем’єр. Але я ще не знав, що на мене чекає в майбутньому. Через довгих два дні Пітер Кондитер наказав: «Сєнька! Зганяй за кредитами!». 765 разів я був у Берліні і 765 разів брав кредити. Сума всіх 765 кредитів становила один мільярд 765 мільйонів доларів США. Тож  після моїх поїздок мене й прозвали «Сєня кредитний».

Ми з Пітером розділили ті гроші порівну кожному, і я отримав 882 мільйони 500 тисяч доларів США. Потім вже влітку я поїхав на святу землю Ізраїль. Купив віллу й отримав паспорт. А потім купив дві квартири в Іспанії і там теж отримав паспорт. І став громадянином трьох країн.

Через рік я створив партію «Політичний Фронт» Всі мене поважали. Поряд зі мною були люди, які завжди вірно служили мені. А через деякий час впала гривня. Всі подумали, що то я вкрав всі гроші з Державної казни, але то був Пітер. А вже через три тижні цьому кондитерському королю стало невигідно тримати мене на посаді. Він від мого імені підвищив податки, ціни на опалення, на газ, на світло, на гарячу воду у два, три, чотири … рази. Мало того, ще й підписався моїм підписом. Люд не на жарт розлютився. А через місяць, коли я пішов купити собі новий Айфон 7с, історія повторилася знов.  Пітер підписав указ , що податки будуть у два рази більші, і поставив мій підпис. Тоді народ так розлютився, що вийшов під Дорадчий Кабінет Дивовижної Країни і почав мітингувати. Тоді  в Безпорадній Раді зареєстрували постанову № 089231 про відставку прем’єра. 79 разів цю постанову провалювали, але на 80 раз таки проголосували. Я вийшов з Ради, а народ взяв і дав мені пенделя під сідниці з криками : «Зайчик пішов! Ура, ура!!!» . А це було вигідно Пітерові, тому що він звільнив МЕНЕ, який начебто підвищив податки до небес, а в САМОГО рейтинг підскочив до неймовірних розмірів.

Тож і гадаю собі; чи до теплих країв податися, чи то знов у ліс повернутись, адже шубку я вже змінив , і це може  стати  в нагоді.  А може й завадити.

            Якщо не будете чеснішими від мене, не будете докладати ще більших зусиль у своїй сумлінній праці, – матимете такий самий кінець як і у мене.