Ліхачов Максим

ІСТОРІЯ ЛЕГО
ГЛАВА 1


         У світі Лего є багато місць: місто Сіті, місто Ніндзяго, місто Ґотем-сіті, джунглі, ліс монстрів… І за цим лісом є одна лабораторія, де працює Учений-кіборг. У нього тут все є: і золоте каміння, і кристали-самоцвіти, і кришталевий череп, і хімічна рідина, і навіть рідина, яка викликає мутації.
Саме цю рідину він планує використати у своїх експериментах над людьми. Учений запросив до себе чотирьох осіб і почав… В одного розпалися пігменти і він став білий. У другого розплавилося тіло і від людини залишився тільки скелет. Із третього взагалі вийшла якась електрична істота (Учений-кіборг назвав її Електро-лордом). А четвертий взагалі втік.

 

 


          По дорозі втікач зустрів свого давнього друга – Чорно-білого чарівника і розповів йому усе, що сталося. Чарівник його уважно вислухав і сказав: «Добре, я тобі допоможу. Ходімо до мене, я знаю що робити». Вони пішли до Чорно-білого чарівника і він зробив супер-костюм та золотий бумеранг. Потім вони пішли до Ученого-кіборга. Він уже знайшов для монстрів роботу: Електро-лорд створює потужні електрозаряди, щоб усі прилади добре працювали; Білий ніндзя охороняв місцевість; а скелет просто ходив на всі чотири сторони. Коли герої прийшли, чарівник сказав кіборгові: «Годі вже експериментувати! Залиш людей у спокої!». Звичайно ж Учений відказав і пішов в атаку.


      

   Але що це?! Електро-лорд не послухався і забрав кришталевий череп у свого творця зі словами: «Усе своє життя я був з тобою, але тепер я сам по собі і можу втілювати свої лиховісні плани! Ах-ха-ха!». Та Чорно-білий чарівник не розгубився, а послав заклинання на Електро-лорда, а втікач спритно кинув свій бумеранг в череп. Електричний випустив череп з рук, а втікач схопив його і побіг до чарівника.
Чорно-білий чарівник взяв кришталевий череп і промовив заклинання. Учений-кіборг знав, що вже не переможе і втік за поміччю…ГЛАВА 2


           Учений-кіборг довго шукав поміч та так нікого і не знайшов. Потім сумний Учений повернувся до своєї лабораторії і подумав: «А якщо мені й не треба нікого шукати, якщо я можу сам створити собі помічника». З такою думкою Учений-кіборг побіг до лабораторії робити прислужника.
Через декілька годин ніндроїд був готовий. Кіборг назвав його Криктор. Він був бездоганний, умів і робив усе що наказував йому хазяїн. Раптом Учений-кіборг згадав про своїх ворогів і бій з ними. Йому дуже закортіло ще раз повоювати із втікачем та Чорно-білим чарівником не дивлячись на те, що в той раз він програв. Але Учений-кіборг не міг з ними воювати, бо за них були мільйони людей, а за нього лише чотири лиходії! Так іще четвертий – дурний скелет, який не становить ніякої загрози!


           І тоді Учений-кіборг вирішив дослідити свого скелета та створити шість його копій. Не все склалося як гадалося: три клони вийшли такими самими як оригінал. Але четвертий був розумнішим з чорним тілом і бронею. А п’ятий та шостий вийшли напівпрозорими, з великими головами і чомусь в шоломах. Та все ж Учений змирився з недоліками скелетів і вирішив напасти на місто Сіті.


           Цієї ж миті скелети зібралися ніби в армію і побігли в місто. Але Учений-кіборг за ними не пішов. Він знав, що зі скелетами не переможе і тому дочекався Криктора. Коли вони прийшли,  кіборг побачив, що в місті вже капостять Електро-лорд і Білий ніндзя. Учений розлютився побачивши тих зрадників і хотів будь-що дістатися до них.

           Не може бути! Це ж кіборг-мисливець Зейн! Він прийшов сюди щоб зловити поганців! Зейн побачив Електричного та Білого ніндзя, дістав свій льодомет і побіг їх ловити. Учений-кіборг не міг цього допустити і тому послав туди свого ніндроїда. А тим часом скелет-оригінал вже почав хвилюватися за своїх двох напарників. Одного з них (Білого ніндзя) Зейн уже заморозив.

           Але Електро-лорд настільки спритно ухилявся від крижаних променів, що Зейн уже був безсилий ловити його і полетів до свого друга – людини-павука Спаратусса, щоб той йому допоміг.ГЛАВА 3


           І ось уже Спаратусс розповідає Зейну одну із своїх пригод. «Спаратусс, – каже Зейн, – мені звісно дуже цікаво, але не забуваймо, навіщо я до тебе прийшов. На місто напав Електро-лорд і я ніяк не можу його спіймати. Допоможи мені, будь ласка!» А Спаратусс відповідає: «Добре, допоможу старому другові». І вони разом пішли до міста Сіті. А там таке коїться!..

           Електро-лорд зовсім відбився від рук – він випустив усіх злочинців і у місті почався хаос. Звичайно вони всіх посадили назад до в’язниць, але Пристон кудись утік. «Де він?!» – кричить Спаратусс. «Ось він!» - відповідає Зейн. Вони йому кажуть: «Повернися до в’язниці!». А Пристон їм у відповідь: «А ви мене поверніть!». І так вони за ним ганялися і ганялися, ганялися і ганялися… Нарешті спіймали. А далі все веселіше й веселіше... Прийшли Учений-кіборг та Криктор. Вони дуже здивувалися, коли побачили Спаратусса. Він на них накинувся і замотав у павутиння. Але Учений-кіборг не здався. Він розрізав павутиння і вистрілив у Зейна зі своєї електричної гармати. Це було боляче і мисливець упав, але швидко отямився.
Він стрельнув в Ученого з льодомету і той застиг. Цього Криктор не витримав і щоб помститися простромив мечами Спаратусса. І Спаратусс загинув. Зейн не міг спокійно перенести цієї втрати. Тому він не тільки заморозив Криктора, а ще й відключив його. А тим часом Білий ніндзя розморозився і забрав Ученого-кіборга назад у лабораторію, а коли Зейн повернувся до полювання на Електро-лорда, то прихопив і Криктора.
Зейн довго ловив Електро-лорда і… Зловив!.. Нарешті!.. А з часом Зейн став називати його просто – Електро. Учений-кіборг вже зовсім не знав що і як робити, все йому не вдавалося. Тоді він подумав, що це тому, що йому постійно заважають Електро та Білий ніндзя. Кіборг вирішив не співпрацювати з ними. Але банді було краще без нього. З них вийшла така чудова команда. Як їх тепер зупинити? Зейн і сам не знає.
Тоді він захотів взнати: що живить Електро? По законам Ученого-кіборга таке явище неможливе. Щоб це зрозуміти він пішов до чотирьох професорів: професора Радара, професора Екрана, професора Шестерні  та професора Телефона. Зейн показав їм Електро. Після невеличкої операції результати були. Професори сказали, що його живить Червоний диск – джерело злої енергії. А Зейна живив Синій диск – джерело доброї енергії.
           Після всіх цих пригод Зейн вирішив завести учня, як в Ученого-кіборга, щоб той йому допомагав і колись сам захищав світ Лего.ГЛАВА 4


           Зейн узяв в учні семирічного хлопчика на ім’я Робін. Але хлопчина називав себе «Робігут» чи «Робінгес». Робін був розумний та здібний. Він дуже захоплювався рятувальниками, наприклад такими як: пожежники, поліцейські, берегові охоронці... З часом Робінгуту виповнилося п’ятнадцять років. Він пошив собі білий рятувальний костюм, додав туди балони з повітрям, прилади щоб літати і пристрій, який стріляє тепловими та крижаними променями (ПСП 2.0).

           Потім Зейн навчив Робіна всьому, що знав сам. Поступово Робінгес сам ставав героєм-рятувальником. А потім він вже ходив із Зейном на місії. А ще потім став повністю самостійним і вони з Зейном ділили ворогів порівну: половину подужає один, а половину – другий. Ось якось Учений-кіборг знову вирішив напасти на місто Сіті, і де-не-де з’явився Робін-рятувальник. Між ними почалася запекла боротьба. Обидві сторони були сильні і ніхто не міг перемогти.

           Але диво! Учений-кіборг переміг! Тут в бій вступив Зейн. Неможливо! Учений-кіборг переміг і його! «Щось тут не те!» - подумав Зейн. А потім він побачив у його грудях Червоний диск. – «Навіщо тобі Червоний диск?!». – «Щоб бути злішим та сильнішим!». – «А навіщо тобі бути злішим та сильнішим?!». – «Ти знаєш навіщо!». І Учений-кіборг послабив Зейна найпотужнішою зброєю у світі – смертельним лазером, у складі якого є матеріали з потойбічного світу.

           «Ні!» - закричав Робінгес, побачивши це. Він забрав свого учителя і втік. Мало того, ще й той втікач прибіг із новиною, що Чорно-білий чарівник вмирає. Вони пішли до нього. Зейн як побачив чарівника, зразу кинувся до нього. Вони довго розмовляли і Чорно-білий чарівник сказав: «Прощавайте, друзі!» та помер. Компанія ще довго плакала після його смерті. Потім всі розійшлися.

           Учень намагався вилікувати Зейна, та нічого не вдавалося. Треба було замінити Синій диск, але його не було. Тоді він вирішив знайти його, як колись Учений-кіборг знайшов Червоний диск. Він пішов до звалища і  на щастя Синій диск був там. Він замінив диск Зейну та запитав: «Чому Учений-кіборг такий злий?». Зейн сказав, що…


ГЛАВА 5


            Колись Учений-кіборг був звичайною людиною – ученим-винахідником. Якось він почув від колег, що існують на світі диски – джерела енергії. Винахідник не дочув і не знав, що колір має значення. Йому як раз бракувало такої деталі і він вирішив знайти диск на звалищі металобрухту. Учений знайшов Червоний диск та задіяв його у «Вічному двигуні». Задіяв, але напруга була така велика, що винахідник не встиг й оком зморгнути, як його вдарило током.

           Він знепритомнів, а коли отямився, був злий, божевільний та обпечений електрикою. Щоб продовжувати життя, він замінив половину свого тіла технологіями і став Ученим-кіборгом. Якось він пішов шукати кристали. Повернувся Учений багатим – знайшов і два золотих камені, і десять самоцвітів, і навіть магічний кришталевий череп...

           Коли кіборг побачив його велич, він захотів мати велику владу і вирішив скоїти напад на місто Сіті. Коли вже всі громадяни були у страху, з’явився я – Зейн. Я як побачив Ученого-кіборга, усе зрозумів і вистрілив в нього з льодомета. Учений ухилився, але натомість отримав енергетичний удар Синього диска. А Учений-кіборг теж не здався, він послав на мене промінь  Червоного диска прямо зі свого ока.
Почалася запекла битва. Але через декілька хвилин вона перетворилася на смертельний бій. Ми почали стрілятися променями своїх дисків і якось  два промені влучили один в одного і вийшла величезна енергетична куля із незнаних кольорів. Довго ніхто не перемагав, але диво! – Учений-кіборг виявився сильнішим! Він поглинув диск Зейна та зробив його злим. Тут прибіг Спаратусс щоб врятувати друга. Він накинувся на Ученого-кіборга, бо той витратив велику частину своїх сил на те, щоб перемогти мене. Спаратусс забрав мене, але я був злий, тому постійно намагався втекти. Але все ж таки Спаратусс доніс мене до свого дому. Він замінив мені диск і я знову став добрим.

           «Отак усе було» - сказав Зейн, «І тепер мені часто згадується той випадок, коли Учений-кіборг знищив мій Синій диск. І досі в мені є часточки зла, які лишилися після удару Червоного диска». На цьому розмова обірвалася, бо Зейн побачив по телевізору, що божевільний Учений-кіборг знову пішов в атаку на місто Сіті.


ГЛАВА 6

           Зейн та його учень Робінгес пішли до міста і побачили хаос. Учений-кіборг вже остаточно збожеволів: він знищував людей та стріляв по будинкам. Жах! Зейн сказав учневі: «Дивись і вчись!» та побіг до Вченого-кіборга. Але тут раптово з’явився Електро (хоч вони й не співпрацюють, Учений на стільки став злий, що краще було руйнувати з ним). Електричний кинув у Зейна кульову блискавку.

           Зейн знепритомнів, а коли отямився, то побачив, що місто руйнують вже три особи: Вчений-кіборг, Електро та Білий нінзя. Особливо прагнув на владу Електро-лорд, але Учений-кіборг цього не помічав. Але якось він захотів у Вченого кришталевий череп. Кіборг відмовив. Між ними виникла суперечка. Потім вона виросла у погрози, потім у битву, а потім у руйнування довкола.

           Через деякий час Електро вже стояв на даху шістнадцятиповерхового будинку із кришталевим черепом у руках. «Ставайте на коліна перед вашим новим господарем!» - сказав він вистріливши блискавкою в небо. Але Учений-кіборг не міг терпіти, коли ним керують і тому поцілив в Електричного червоним променем. Той впав з будівлі, але все ж із кришталевим черепом у руках. Так він і втік...

           Залишилися тільки Зейн та Учений. Але без черепа кіборг був значно слабшим. Залишалася надія тільки на Червоний диск. І справді – диск добре допомагав йому. Вчений загнав Зейна у кут і хотів знищити, але що це?! Зейн спрямував всю енергію тіла у Синій диск і стрельнув в кіборга. Та енергії не вистачило. І тоді Робін-рятувальник кинув своєму учителеві ще один Синій диск (який знайшов у таємному сховищі Зейна), той добив ворога витративши всю енергію. Але Учений-кіборг при всьому тому вижив, тому Робін викликав поліцію, яка забрала Вченого у в’язницю.

           Довго плакали  на кладовищі громадяни міста Сіті та близькі друзі Зейна після його смерті, справили тризну... Потім усі розійшлися, а Робінгес ще довго сумував за учителем. Але нічого не поробиш. Треба було йти далі...