Керик Анна

  Балакуча Соля

 

      Жила-була собі у Києві досить симпатична але дуже вже балакуча дівчина на імя Соля. Ну зовсім не вміла вона язика за зубами тримати. Не можна було Солі довірити жодної таємниці. Скажеш їй щось по секрету і попросиш нікому не розповідати, дівчина пообіцяє, що “анічирік” нікому, а сама зразу біжить на вулицю і першій зустрічній розповідає. А ввечері на дискотеку збереться – і далі язик не замовкає. І так одна другій, а друга третій - і так незабаром вже все місто таємницю знає.

 

       Одного разу найкращий друг Солі вийшов погуляти і на стежці в парку знайшов на землі 100 $. Хотів поділитись радістю з Солею, але згадав, що його подружка зразу все розкаже цілому місту. Тому не пішов зразу їй про все розповісти, а сів на лавочку і почав думати, як же йому зробити, щоб ніхто сторонній не знав, що він знайшов гроші. І тут він згадав, що в нього є добрий але зовні дуже страшний друг монстр, який завжди всіх лякає, що він тебе роздере на куски. От він пішов до того монстра і попросив, якщо його подружка Соля знову порушить слово зберігати таємницю, і все розповість про секретну знахідку, то монстр її налякає, щоб та знала як не дотримуватись обіцянок. І тільки після того поділився новиною про свою знахідку. І звичайно, коли нарешті Соля дізналася, що друг знайшов так багато грошей, не втрималась і почала все всім розказувати “по секрету”… І тут, коли вона розповідала історію про знахідку сусідці з третього поверху, до неї ззаду раптово підійшов монстр і сказав:

 - Я тебе роздеру на кусочки, якщо не навчишся таємниці друзів зберігати.

 

Соля дуже злякалась і каже:

 - Добре я більше не буду все розказувати, тільки не їж мене.

 

І задумка спрацювала - від того часу дівчинка раптом навчилися зберігати всі таємниці. Хто б що не розповідав їй, Соля ніколи більше не розбазікувала чужі секрети.

 

А 100 доларів, з яких все і почалося, теж знадобились. Спочатку друзі вирішили знайти власника грошей. Але не знали, як це зробити. На їхнє оголошення про таємничу втрату в парку ніхто не відгукнувся. Дзвонили люди, які шукали ключі, капелюхи, і навіть, шкарпетки. Але за втрачені гроші ніхто так і не зателефонував. Тому вирішили знайдені гроші витратити на атракціонах. І свого друга монстра також покликали.