Тараканова Юлія

  «Вся магія у посмішці»

 

  Перед тим, як ви розпочнете читати мій твір, я дуже прошу Вас-посміхніться, будь ласка, мені, один одному, собі. Навіть, якщо вам не хочеться – посміхніться. Не соромтесь - посміхніться! Спитаєте навіщо? Тому що справжнє спілкування завжди починається з посмішки.

 

  Велику силу вона має у нашому житті. Саме посмішка дає початок усьому гарному. Тільки посміхаючись, можна помітити, як танцюють одна з одною хмаринки та підморгує сонечко. Ви, обов’язково, побачите, як всміхаються птахи та тварини. Погодьтесь, якась магія криється у посмішці, бо вона може впоратися з будь-яким сумом. Посмішка - його головний ворог. А те, що вас так засмучує, зовсім перестане з’являтися, нагадуючи про себе.

 

  Якщо починати день з посмішки, тоді й не буде таких ситуацій, як «встав не з тієї ноги» або прокинувся з поганим настроєм. Напевно, кожен розуміє, як важливо бачити найдорожчу посмішку мами, тата, брата, добру посмішку бабусі й дідуся. Ніщо не замінить цих почуттів.

 

 Як ви вважаєте, яка людина щасливіша - та, в якої щира посмішка, чи та, яка постійно нахмурена? Звичайно ж та, яка посміхається!

 

 Заведіть собі звичку вставати з радісними думками, змусьте себе посміхатися, коли сумно.

 

 Хай кожна посмішка стане маленьким святом для вас! Отже, посміхайтеся і будьте щасливими!