Остапчук Олена

Що таке щастя?

Щастя – це щось неймовірне, що дає забути про всі лихі справи та біди. Це як “Дорослим і дітям яснішали лиця після прольоту яскравой жар-птиці” – так писала про щастя у своїх віршах Ірина Жиленко…

 Щастя – це коли рідні й близькі поруч: мама і тато, дідусь і бабуся, однокласник Сашко та подруга Настуня бо без них і їхньої підтримки ми у цьому світі “ніхто”. Адже якщо ти засумніваєшся у собі то мама чи тато доведуть що ти щаслива особистість. Мама стає щасливою коли її крихітний малюк до неї посміхається. Татові важливо гордитися своєю дитиною й завжди чути про успіхи своєї кровинки.

 Найкращий, найщасливіший час – дитинство. А ви задумлювались чому? Подивіться сімейні фото і все зрозумієте.

 Щастя – це перша квіточка, яку ви посадили на грядці разом з бабусею. Це коли ти перший раз поїхав у ліс разом з дідусем та відшукав свій перший грибочок. А ще коли у тебе на обличчі засяяла перша твоя веселкова посмішка та вперше пройдені твої кроки.

 Щастя – це коли ти на вершині гори, до якої довго йшов, долав перешкоди, старався, нетерпляче чекав, хвилювався, боровся й, нарешті, виборов свою долю на майбутнє.

 Щастя – це коли за тебе радіють та вболівають, не спускаючи з тебе очей. Правда ж, коли рідні біля тебе ти одразу ж починаєш діяти, тобто показувати усі свої сили, на які ти здатен?!

 Іноді люди кажуть, що вони зовсім не щасливі, навіть не задумавшись над цими словами.

 Чому ж? Це неправда!

 Ти хочеш якусь річ?! А тобі батьки не купують? І ти думаєш, що не щасливий, що ось воно, нещастя.

 Та подумай же про інших!

Ти взагалі собі уявляєш, що діти терплять там на сході України, Донецьку, там же війна, вони там навіть харчуються не повноцінно, але надіються на допомогу, чекають небайдужих людей та все ще вважають себе щасливими дітлахами. А деякі діти взагалі частин тіла не мають, але всеодно хиляться до розвитку і вірять у всемогучу силу – ЩАСТЯ…