Анна Бряник

 Подарунок Фортуни

 

   Одним чудовим ранком, коли ще півні не почали співати, у маленькому будинку над річкою прокинулася дівчина. Руде волосся спадало на її тендітні плечі, а сині, мов небо, очі всміхалися новому дню. За декілька хвилин вона вийшла з кімнати в червоній клітчастій сорочці, бурих штанях та в хустці на голові, що не давала можливості рудому волоссю падати на очі. Цю красуню звали Белла. У неї був мякий та ніжний характер і знайомі навіть називали її промінчиком щастя. Белла дуже любила тварин, особливо коней. Коли дівчинка була зовсім маленькою, її батьки розводили цих чудових тварин, але нещасний випадок забрав їх життя . Кінна академія перестала приносити прибуток, а через борги довелося продати й коней. Оскільки батьків у бідної дівчини не було, виховувати сирітку взялася бабуся Соня, яка раніше працювала з її мамою та татком .

 

   Це був звичайний ранок. Белла поспішила до кухні, що знаходилася на першому поверсі невеличкого будиночка, щоб приготувати сніданок. Там вона побачила маленький папірець, на якому було написано: Я поїхала в гості. Буду за тиждень. Не зруйнуй будинок! З любовю бабуся Соня . Дівчина цьому зовсім не зраділа , адже на великій порожній фермі було так самотньо, а вона дуже любила товариство своєї бабусі, проте швидко заспокоїлася. Вона почула шарудіння на дворі. Спочатку Белла подумала, що це вітерець, але коли воно повторилося, вона насторожилася. Не поснідавши, швидко зібралась та обережно вийшла на двір, але там нікого не було. Тільки-но вона вирішила повернутися до кімнати, як раптом із-за кущів вистрибнув великий білосніжний кінь. Дівчина цього не очікувала і від несподіванки впала на землю. Трохи прийшовши до тями, вона піднялася та струхнула пил із себе і почала з цікавістю розглядати непроханого гостя. Високий, дужий, білосніжний, неначе перший сніг, дикий мустанг виглядав велично. Побачивши, що кінь трохи заспокоївся, Белла стала потихеньку підходити до нього, щоб поближче роздивитися, але той не схвалив цю ідею та, брикнувши, утік геть. Дівчина засмутилася, адже їй сподобався кінь, а шанси зустріти його знову дорівнювали нулю. Його величність та краса зачарували її, так і хотілося доторкнутися до нього.

 

   За декілька днів дівчина вирішила піти в ліс по ягоди для пирога. Проходивши до обіду та зібравши майже повний кошик суниць, вона збиралася вже йти геть, як раптом почула іржання, але не веселе та безтурботне, а жалібне та безнадійне. Пішовши на звуки, Белла натрапила на того самого диво-коня. Підійшовши трохи ближче, вона побачила, що нога бідної тварини застрягла в дуплі дерева, яке впало під час недавньої зливи. Побачивши дівчину, кінь почав брикатися та нервувати, адже не звик до уваги людей. Белла ледве заспокоїла тварину, допомогла їй витягнути ногу, яку перев’язала своїм носовичком. Через сильну кровотечу кінь був дуже знесилений, дівчина повела його додому, щоб повністю вилікувати, а щоб він міг спокійно відпочити, залишила його в старій стайні. Спочатку білий красень не був у захопленні від нової оселі та хазяйки, але з часом дуже прив’язався до Белли, а дівчина у свою чергу теж полюбила його. Кінь швидко одужав і вже за декілька днів міг спокійно стрибати. Белла дала йому ім’я Бравий. Він був справжнім красенем. Одужавши та звикнувши до нової оселі, кінь дозволив Беллі проїхати на ньому. Вони стали найкращими друзями, одним цілим. Бабуся, на велике щастя дівчини, із радістю прийняла нового друга Белли.

 

   Одного дня бабуся Соня під час прогулянки Белли та Бравого помітила в дівчини талант до верхової їзди, а потім наполягла на її участі в кінних змаганнях. Спочатку Белла була не в захопленні від цієї ідеї, але все ж погодилася на участь . Завдяки важким тренуванням та підтримці бабусі Соні дівчина та Бравий зайняли перше місце! На виручені кошти було відремонтовано академію та куплено нових коней . Зараз їхня кінна школа “ Буревій процвітає, завдяки перемозі в конкурсах вона привернула увагу багатьох учителів та учнів, а також спонсорів. На даний час “Буревій - популярна кінна академія для починаючих вершників. А почалося все зі звичайної дружби між конем та дівчиною !